anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Brak zwrotu za zwrócony towar 2 sprawy

Regina2694
#1 Nowicjusz#

Witam. Dokonałam zwrotu słuchawek ,sprzedawca dokonał zwrotu środków za słuchawki ponieważ otrzymałam mail 22.12.2020 ze taki zwrot miał miejsce. Pieniędzy nie ma jednak do dzisiaj, za zakupy płaciłam blikiem ,skorzystałam też z opcji zapłać później i zapłaciłam w terminie, potem był zwrot bo słuchwaki nie działały i tak do dzisiaj pieniędzy nie ma . Gdzie te pieniądze trafiły jesli juz  ? Korzystam tylko ze swojego konta od lat ..

Druga sprawa , zamówiłam hantle skorzystałam z opcji zapłać poźniej jednak w miedzy czasie zrezygnowałam sprzedawca anulował zakup ,ale hantle dalej widnieją do spłaty i za 4 dni konczy sie ten miesiac -zapłać póżniej ..dlaczego ciąży na mnie taki dług skoro zrezygnowałam z zakupu zgodnie z przysługującymi mi prawami ?

3 ODPOWIEDZI 3

Odp.: Witam. Brak zwrotu za zwrócony towar 2 sprawy

markam43
#13 Ambasador#

@Regina2694 Jeśli słuchawki były płacone w opcji Zapłać później i je spłaciłaś, to pieniądze po zwrocie trafiły do PayPo, o ile sprzedawca na pewno wpłatę zwrócił. Jeżeli ten mail był od Allegro, to zwrócił. Aby odzyskać pieniądze z PayPo, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088

Za hantle też sprzedawca powinien oddać wpłatę do PayPo, jeśli dług ciąży, to nie oddał. Upomnij się o zwrot wpłaty u sprzedawcy tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Jeżeli nadejdzie termin spłaty, musisz dług spłacić, a gdy sprzedawca odda pieniądze, znowu napiszesz do Allegro o zwrot środków, tak jak przy słuchawkach.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Witam. Brak zwrotu za zwrócony towar 2 sprawy

kostas11
#21 Demiurg#

@Regina2694 https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-zaplac-pozniej/allegro-zaplac-pozniej-najczesciej-za...

Jeśli dalej masz do spłaty to albo sprzedawca nie zwrócił przez PAyu albo jakiś błąd, napisz do allegro i wyjaśnij 🙂

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Witam. Brak zwrotu za zwrócony towar 2 sprawy

mr_oma
Moderator
Moderator

@Regina2694, widzę, że prowadzisz z nami korespondencję mailową w tej sprawie. Sprzedający zlecił zwrot przez Allegro Finanse. Operator PayPo wysłał Ci wiadomość z informacją o nadpłacie i w jaki sposób możesz ustawić rachunek do wypłat. Sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę odbiorczą (również SPAM). Mam nadzieję, że sprawę uda się pomyślnie rozwiązać.

   Maja
   Moderator


   _____________
   Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia,
   nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!
Odpowiedz
Ładowanie...