anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Co mam zrobić? 23 wrz 2021kupiłam towar i on dziś (26 I 2023) wrócił

allegro-priv
#8 Zapaleniec#

Kupiłam 23 wrz 2021 towar, (numer aukcji 11151609441), usunęłam aukcję bo była stara , a on dzisiaj wrócił do mnie powód - że nie został podjęty. Towar był źle opisany zamawiałam 40, przyszedł rozm mniejszy to zapewne 38, więc jgo po prostu zakleiłam i wygenerowałam zwrot (w załączeniu) i wstawiłam do paczkomatu Allegro One. Przypuszczam, że dostawca nawet nie wie, że coś poszło nie tak, bo paczka wróciła jako nieodebrana. Skan naklejki mogę przesłać, kod nadania zwrotu: 655 55 345 . Co teraz? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

az1rael
#21 Demiurg#

Napisane tak chaotycznie że nie wiadomo o co chodzi że niby paczka wracała prawie 1.5 roku ale w koncu wróciła do nadawcy ? Hę?

oznacz moderatorów

allegro-priv
#8 Zapaleniec#

A kim ty właściwie jesteś? oznaczyłam moderatorów, nie prosiłam innych opinię. Nie odpowiadaj, chyba ze jesteś moderatorem

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@allegro-priv  Żeby tutaj napisać nikt nie ma obowiązku przedstawiać się, ani prosić cię o pozwolenie czytania i komentowania. To jest forum publiczne dla wszystkich użytkowników.

Nie masz prawa tak pisać...😡

A w temacie:  możliwe że przesyłki nie odebrałaś, więc przyszła ponownie.  Paczka jest twoją własnością możesz robić z nią co chcesz, oczywiście wszystko na twój koszt.

Terminy rezygnacji, odstąpienia od umowy dawno już minęły.

 

 

oznacz moderatorów

allegro-priv
#8 Zapaleniec#

Nie masz racji. Jeśli rozmawiasz z kimś w autobusie to nie życzysz sobie żeby ktoś nieproszony się wtrącał.  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak ktoś zakłada wątek i pisze na AG to każdy ma prawo dopowiedzieć, nie chcesz nie pisz na forum> masz zakładki z pomocą!😕

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@allegro-priv A gdzie tabliczka "Uwaga zła użytkowniczka - nie komentować?"👿

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ktoś śmiał Ci zwrócić uwagę!!! 🤣

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@allegro-priv sprawdziłam to. 
U tego sprzedającego złożyłaś min. 3 zamówienia. 
1. Zamówienie nr 142014a2-1c9e-11ec-b760-3f408e6bfd89 (oferta: 11151609441) data: 23.09.2021.
2. Zamówienie nr  c03525e2-9052-11ed-bf27-79f0ecbb325a (oferta: 13081565506) data: 9.01.2023 to zamówienie nie zostało opłacone.
3. Zamówienie nr d2b9d672-82fb-11ed-a4f7-e9b76a0b6584 (oferta: 13017332718) data: 23.12.2022 i za to zamówienie sprzedający zwrócił Ci wpłatę (dnia 14.01.2023) i to jest to zwracane zamówienie. 

W tej sytuacji najlepiej będzie, jeśli napiszesz wiadomość do sprzedającego, aby dowiedzieć się co zrobić z towarem, który do Ciebie wrócił.  Przywróciłam ten zakup do Twojej zakładki, aby łatwiej było Ci go odnaleźć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

allegro-priv
#8 Zapaleniec#

Dziękuję la-niko porozumiałam sie ze sprzedającym. Wyjaśniliśmy sprawę. 

A tak na marginesie. Paczkomaty Allegro One to jakaś pomyłka. Trzeba się cały czas zajmować paczkami, ze by nie przegapić czegoś co czeka w waszym paczkomacie. Powinniście popatrzeć na Inpost. Tam jest wzorcowo. Paczka w paczkomacie, sms w telefonie. Zamierzacie zawsze utrzymywać przybycie paczki w tajemnicy?

 Ten sprzedawca nie zauważył że jakaś paczka jest do odbioru. Ja przed chwilą przegapiłam odbiór paczki. Naprawdę nie można tego ucywilizować? Przecież strzelacie sobie w stopę. A może ja się złoszczę, a można to gdzieś ustawić?

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

W mnie w paczkomacie Allegro One skaner nie czyta etykiet wieczorem dlatego paczki trzeba nadawać tylko gdy jest jasno. I jak tu żyć - jak te paczki nadawać?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Teraz w okresie zimowym dzionek krótki i mało czasu na nadawanie ale pocieszające jest to że dni się coraz bardzie wydłużają i może Ci światła starczy by nadać w terminie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majster_man czy możesz podać numer automatu paczkowego, o którym piszesz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@allegro-priv powiadomienia (w formie powiadomienia push) o odbiorze przesyłki z Allegro One Box otrzymasz, jeśli korzystasz z aplikacji Allegro. 
Wiadomość e-mail wysyłamy zawsze i nie ma możliwości odznaczenia tego, natomiast powiadomienia w aplikacji możesz ustawić tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów