anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Czy Allegro w ogole sprawdza zgłoszenia naruszenia zasad??? Aukcja nr 11074773413

archimed
#11 Animator#

Witam. Czy Allegro w ogole sprawdza zgłoszenia naruszenia zasad??? Aukcja nr 11074773413, "Kompas Busola Adrianowa 1955 NOWY" (ma facet humor, co? Nowy z 1955 r!!). Rok produkcji i producent jednoznacznie identyfikują ten przedmiot jako busolę ze wskaźnikami z farbą radioaktywną na bazie radu, a stan oferowanego przedmiotu wypełnia znamiona stwarzania zagrożenia dla otoczenia - farba kruszy się i odpada. Zwróciłem uwagę sprzedawcy, że może co najwyżej zaoferować ten przedmiot Centralnej Składnicy Odpadów Promieniotwórczych w Różanem, to kazał mi się zamknąć. Zgłosiłem naruszenie zasad - brak reakcji, przedmiot dalej oferowany. Proszę zajrzeć do załącznika do ustawy Prawo atomowe, tam jest podane, jakie ilości radu skutkują jakimi działaniami.

A chamstwo sprzedawcy zasługuje na zawieszenie konta (dowód - moja korespondencja ze sprzedawcą, dostępna dla Allegro). Miałem już przypadki z innymi sprzedającymi takich radioaktywnych przedmiotów - czujki dymu - to po zwróceniu uwagi grzecznie przekazywali przedmiot do utylizacji i zawiadamiali mnie o tym.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ten już się sam chyba napromieniował bo widać już zaniki logicznego myślenia . Zamiast takie coś oferować na sprzedaż sam powinien zapłacić za utylizację .

oznacz moderatorów

pinkpink11
#12 Orędownik#

Jak już bawisz się w szeryfa to zapoznaj się z tematem. Takie przedmioty dla użytkownika nie są niebezpieczne o ile nie są uszkodzone.

oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Przedmiot jest ewidentnie uszkodzony, farba radowa kruszy się. Trzymać w piwnicy (radon!!!) może, ale nie sprzedawać!!!

oznacz moderatorów

pinkpink11
#12 Orędownik#

Krusząca się farba nie jest uszkodzeniem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@archimed dziękuję za Twoje zgłoszenie. Przekazaliśmy tą ofertę do dodatkowej weryfikacji, jeśli Twoje obawy się potwierdzą, podejmiemy odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  te wasze przyciski Zgłoś naruszenie zasad chyba nie działają klikam klikam i nic się nie dzieje. Czyżby macie tak dużo zgłoszeń ,że nie wyrabiacie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 a co się dzieje, gdy klikasz "wyślij zgłoszenie"? Przed chwilą to sprawdziłam i formularz puścił mnie dalej. Po przyjęciu zgłoszenia, pojawia się taki komunikat:

la_nika_0-1664287976736.png

Czyściłeś przeglądarkę lub próbowałeś skorzystać z innej? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów