anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam czy mam obowiązek kupić wylicytowany przedmiot ?

Client:96975081
#1 Nowicjusz#

Niestety ale po wylicytowaniu i wygraniu licytacji  produktu dopiero doczytałam że wyświetlacz był wymieniany ,czy mam teraz obowiązek zakupu produktu ?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:96975081 jak od przedsiębiorcy to mozesz zrezygnować z zakupu 

oznacz moderatorów

Client:80279397
#7 Wielbiciel#

A co jeżeli to osoba prywatna ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie opłacisz to nie dojdzie do zakupu, masz na to 5dni.

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@LEW433 umowa zostaje zawarta w momencie wygrania licytacji a nie zapłaty. Kupujący ma obowiązek opłacić zamówienie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@starling_shop Na AL jest warunkowa ( taka dziwna konstrukcja Allegro). Jak nie opłacisz = anuluje "się"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash no, tylko to se allegro wprowadziło w regulaminie, co skreśla ten portal jako poważnego partnera biznesowego ( o ile ktoś to doczyta ) więc można se kupować i nie płacić, taki plac zabaw dla dzieci 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Pewnie wiedzą ( bo na forum tego multum) - kupiłem, nie czytałem opisu i co teraz bo mi nie pasuje?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash ciekaw jestem czy taki zapis jest zgodny KC, może jka w przypadku allegro każdy może sam zapisać w regulaminach kiedy dochodzi do zawarcia umowy ?

Bo patrząc od strony sprzedawcy to plac zabaw 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Nie sprzedaje tam, a ostatnio cos kupiłem ( chyba). W kolekcjach czasem coś tam sie pojawia. Proces płatności tez nie jest intuicyjny - a produkt do tej pory nie wysłany. Na razie grzecznie czekam.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wypadało by kupić ale przymusu jako takiego nie ma .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:96975081 Ja nie rozumiem jak można się zabierać za licytowanie i nie poświęcić tej minuty na przeczytanie opisu? 🙈

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:96975081 Zrobisz tak 2-3 razy i Allegro zablokuje Ci konto > najlepiej "właczyć myślenie" oraz "czytanie ze zrozumieniem" przed rozpoczęciem licytowania.😄

oznacz moderatorów

Client:109562737
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę moderatorki o potwierdzenie czy użytkownik Ziolko39 mówi pradę czy też PO RAZ KOLEJNY celowo wprowadza on kupującego w błąd.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109562737 @Ziolko39 niezrealizowanie transakcji może spowodować nałożenie ograniczeń na konto, ale każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i nie ma określonej liczby takich transakcji, która spowoduje działanie Działu bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:109562737 Popieram > yes or not? > oto jest "transkontynentalne" pytanie😞🤔😖

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Zazwyczaj tak bywa że to dziecko zalicytoało przez pomyłkę... bardzo częsta sytuacja.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@majster_man Niestety ale po wylicytowaniu i wygraniu licytacji  produktu dopiero doczytałam że wyświetlacz był wymieniany  > w poście nic nie ma o pomyłce czy dziecku > jest tylko o nieprzeczytaniu opisu przed licytowaniem > czyli klasycznie > tytuł, cena i do przodu.

oznacz moderatorów