anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam zamówiłam mleko bebilon i zapłaciłam blikiem ale anulowałam zamówienie i nie mam jeszcze zwrot

Client:44747185
#1 Nowicjusz#

Witam zamówiłam mleko bebilon i zapłaciłam blikiem ale anulowałam zamówienie i nie mam jeszcze zwrotu pieniędzy co mam robić? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:44747185 najlepiej skontaktuj się ze sprzedawcą. A ile czasu minęło od anulowania ?

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie napisałeś kiedy anulowałeś. Sprzedający ma ustawowo 14 dni na zwrot. Jak tego nie dotrzymuje to dyskusja, a potem POK. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44747185 anulowanie to odstąpienie od umowy a tu zgodnie z prawem sprzedawca ma czas do max 14 dni ( chodź pewnie zrobi to wcześniej ) allegro zaleca żeby w tej sytuacji zwrócić do 2 dni 🙂

Art. 32. 1. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w
terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od
umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym
koszty dostarczenia rzeczy

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44747185  Bo to nie piekarnia, środki muszą przejść przez system i wrócić do Ciebie, jak anulowałeś płatność to wrócą w ciągu 2 dni a jak zakup to może to trwać nawet 14dni, z pewnościa będzie szybciej, Allegro wyśle Ci maila jak sprzedajacy zwróci.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@LEW433 
jak anulowałeś płatność to wrócą w ciągu 2 dni

Piszesz bzdury.
Kupująca napisała, że zapłaciła.
Nie da się anulować dokonanej płatności (płatności w opłaconym zamówieniu).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów