anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprowadzenie nowej opcji zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
baxter224
#9 Pomysłodawca#

witam wszystkich zrzeszonych...zaczne od tego,ze dla mnie ALLEGRO to najfajniejsze miejsce dla sprzedajacych i kupujacych...a to dlatego,ze mam jako kupujacy,pewnosc,ze moje zakupy sa po prostu pewne..i pisze to z przekonaniem,jako nie raz tutaj kupujacy..gratuluje tworca i tym,ktorzy nadal rozwijaja ten portal..ale do rzeczy..mam taki pomysl na opcje,ktora wydaje sie sensowna,a ktorej tu nie ma..mysle o ZAPROPONUJ CENE sprzedajacemu...w kazdej sprzedazy,a nie tylko w licytacji..tzn.nie czekam na obnizenie ceny,lecz proponuje wlasna,a sprzedawca akceptuje moja propozycje,lub nie..pozdrawiam..

oznacz moderatorów
144 ODPOWIEDZI 144
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224 może powinieneś pomyśleć o stworzeniu własnego portalu, twoja kreatywność pozwoli ci odnieść sukces. Po co zmieniać innym zasady, własne to własne. Robisz co chcesz.🙃

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

powyzej odpowiedzialem...zaniepokojonym..tongue-out

oznacz moderatorów
wspomnienieprlu
#9 Pomysłodawca#

yell

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

To ma sens podczas zakupów hurtowych a takie czasem się zdarzają. Transakcja opiewa np. na 8 tyś. Kupujący proponuje ci 7 tyś. i dogadujecie się że sprzedasz mu za 7900 i wysyłka gratis wszystko oczywiście robią przez swój sklep. Są takie sytuacje ale to robią ci najwięksi gracze na allegro jak brakowało towaru do handlu u importerów.

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze raz napisze..Panstwo SPRZEDAJACY wcale nie musicie posiadac OKIENKA z ta opcja...moze byc po staremucool..ale nie odmawiajcie tym ktorym to sie podoba..w ten sposob handlowac..

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224, dziękuję, jestem ci niezmiernie wdzięczna, że mogę dalej sprzedawać po staremu 😁

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

wlasciwie ten placz i lament,pojawiajacy sie na szczescie odrobinke,mnie bawi...bo ani ja nie jestem decydentem,ani nic nie jest przesadzone i zatwierdzone,bo jestem tylko pomyslodawca,ale.. jest cos POLITYCZNIE na rzeczyembarassed..mysle ze czytanie ze zrozumieniem ma przyszlosc..tongue-out

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

to miłej zabawy

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

...no dobra..nie powiem zegnaj...lecz..do jutra..

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224, szkoda, że nie ma czarnej listy użytkowników gadane😟 Chociaż, swoją drogą ciekawe jaką reformę jutro nam zproponujesz😁

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

ps.poradze CI cos prostrzego..PO PROSTU MNIE NIE CZYTAJ..kiss

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224, nie, dlaczego, w sumie dobrze się bawię 😂😂😂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224, i jeszcze bardzo cię proszę, nie krzycz na mnie. Wrażliwa jestem 😢

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

smile..raczej pierwszy raz prosisz,ale moze cos pominalem..napisz cos fajnego...jutro sobie poczytam..dobranoc...bezimienna..kiss

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224, zacytuję klasyka ..mysle ze czytanie ze zrozumieniem ma przyszlosc 🧐

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

biedna łedka 😞 <przytula> 🤗

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@baxter224

*sz kolego😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
baxter224
#9 Pomysłodawca#

...uu nuda..cool

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@baxter224, nuda, bo jeszcze nie rzuciłeś żadnym nowatorskim pomysłem 🥱

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Ooo, widzę że mamy tutaj jakiegoś ,śmieszka innowatora.

oznacz moderatorów