anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wylicytowałem przedmiot który miał w opcjach odbiór osobisty...

MAMY ROZWIĄZANIE!
DHFR
#9 Pomysłodawca#

A przy płatności nie mogę go wybrać, są tylko paczkomaty, przedpłata lub pobranie i dolicza koszt wysyłki.
Dodatkowo usunąłem ten przedmiot z listy "kupione", myśląc że znowu będę mógł wybrać rodzaj odbioru a tu nic.

Czy ktoś wie co z tym fantem zrobić? jakieś błędy allegro?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
pinsplash
#21 Demiurg#

@DHFR  Twój błąd. Wchodzisz w płatność za pobraniem i tam masz odbiór osobisty. Usunięcie z Kupionych? To teraz musisz prosić Allegro o przywrócenie do zakładki.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Skontaktowałem się z allegro, Pani na czacie też nie wie o co chodzi i zgłosiła do pomocy technicznej.

Po przywróceniu do kupionych nadal paczkomat 8,99 i 12,49 a odbioru osobistego brak.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@DHFR  Skoro chcesz odebrać osobiście to po co robić przelew ,jedziesz do sprzedawcy ,płacisz do ręki odbierasz zakup i po problemie.

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Tu jest inna sytuacja 2 przedmioty z 2 różnych kont tej samej osoby, wysyłka w jednej paczce, jeden przedmiot opłacony z wysyłką, drugi ma być jako odbiór osobisty żeby nie naliczać drugi raz przesyłki.

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Za daleko na odbiór osobisty.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@DHFR  To poproś sprzedawcę aby ten drugi koszt wysyłki włożył razem z towarem do wysyłki albo podaj mu numer konta do zwrotu.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@DHFR Poniżej płatności z góry kliknij "płatność za pobraniem". Tam powinno się pokazać "zobacz wszystkie punkty na mapie". Klikasz to i oddalasz mapę tak, aby pokazał się na niej adres odbioru osobistego, potem przybliżasz mapę i wybierasz punkt odbioru osobistego u sprzedawcy.  Jeśli nie masz tam płatności za pobraniem, znaczy że sprzedawca nie dodał adresu odbioru osobistego. Allegro do granic absurdu skomplikowało wybór odbioru osobistego.

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź już sprawdzam 🙂

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@DHFR  Nie  rozumiem problemu.  Skoro chcesz odbiór osobisty to uzgodnij  odbiór i zapłatę ze  sprzedającym.  Po prostu zadzwoń  albo mailem  i umów się.  Bo rozumiem że nie zapłaciłeś jeszcze.

 

[edit] Aha...nie da się, za daleko.  Sorry  ale to  typowy przykład kupującego który nie wie czego  chce.

 

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Nie rozumiem cię kolego wyżej, przeczytałeś dokładnie to co opisałem? OMG

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Niestety nic nie działa nadal, nie można zmienić, ani ponownie wybrać opcji dostawy, która była w aukcji....jak dla mnie nowość.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Ja też nie rozumiem jak można  skomplikować coś prostego. Kupuję, płacę, o czym tu medytować?

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Nadal nie rozumiesz i nie czytasz o co chodzi, proszę o opuszczenie tej dyskusji, bo takich dyrdymałów nie da się czytać.

oznacz moderatorów
DHFR
#9 Pomysłodawca#

Zrobię to innym sposobem, zadałem pytanie bo to dla mnie nowość lub po prostu błąd allegro.

oznacz moderatorów