anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymiana kilku kart podarunkowych na jedną o tej samej wartości łącznej

MAMY ROZWIĄZANIE!
mistyczny_kabano
#8 Zapaleniec#

Hej,

 

Szybkie pytanie jak w tytule. W regulaminie Kart Podarunkowych Allegro nie znalazłem nic na ten temat. W związku z tym że dla każdego zakupu można wykorzystać tylko jedną kartę podarunkową chciałbym zamienić kilka kart na jedną o takiej samej sumarycznej wartości.

Jako przykład - dysponuję 2 kartami o wartości 100zł każda, chcę zakupić towar kosztujący 200zł. Obecnie nie jestem w stanie zrealizować takiego zakupu przy pomocy posiadanych kart - mogę wykorzystać jedną kartę a resztę dopłacić inną metodą. 

 

Czy jest możliwość wymiany dwóch lub więcej kart na jedną o takiej samej wartości łącznej, tak aby nie być zmuszonym do kupowania "drobnicy"?

 

Pozdrawiam,

Przemek

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Nie słyszałem o takiej możliwości.

lew433_0-1620844815417.png

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mistyczny_kabano Być może, najlepiej zapytaj u źródła; karty@allegro.pl

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mistyczny_kabano Nie, nie można łączyć kart przy zakupie i nie wymieniamy ich w sposób, który opisałeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mistyczny_kabano
#8 Zapaleniec#

Dzięki serdeczne za wszystkie odpowiedzi! Szkoda że taka opcja nie jest dostępna.

Pozdrowienia.

oznacz moderatorów
Client:55652323
#7 Wielbiciel#

Jeżeli otrzymałem od dostawcy cztery karty podarunkowe po 50 zł każda i chcę wykorzystać je do realizacji nowego zamówienia z niewielką dopłatą ze swojej karty płatniczej to taka sytuacja jest ograniczeniem swobody zakupów. Przecież to są moje pieniądze i chciałbym wykorzystać je zgodnie własną wolą a nie czyjąś nieuzasadnioną, w mojej ocenie pozbawioną logiki konsumenta. Proszę więc o logiczne uzasadnienie takich ograniczeń. Jeżeli ktoś chce wykorzystać kilka kuponów przy jednej transakcji to kompletnie nie rozumiem takiego ograniczenia. Czy istnieje możliwość wymiany kart między ich posiadaczami będącymi w podobnej sytuacji?   

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55652323 Zgodnie z Regulaminem Kart Podarunkowych Allegro wydawca nie dopuszcza dokonania płatności w Serwisie w ramach jednej transakcji za pomocą kilku kart podarunkowych.

Jeśli karta nie jest przypisana do konta (nie została użyta podczas zakupów), możesz ją przekazać komuś innemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:55652323
#7 Wielbiciel#

W dalszym ciągu nie widzę tu logiki. Fakt, że wydawca nie dopuszcza tego typu transakcji nie oznacza, że jest to logiczne i uczciwe. Jeżeli sam kupuję kartę o konkretnym nominale to ponoszę za to odpowiedzialność, jeśli natomiast otrzymuję ją w prezencie a chcę wykorzystać z sensem to wydawca staje mi na drodze i mówi, że zrobisz tak jak ja chcę, twoja wola mnie nie obchodzi. Oznacza to, że klienci są dla Allegro a nie odwrotnie. Jeśli znajdziesz drugiego takiego naiwnego to możecie się zamienić. Dziękuję za łaskę. Przypomina mi to trochę inną epokę lub inny ustrój.   

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Wracam w tym wątku z dobrymi wiadomościami. 🙂 Od 1 grudnia 2022 roku na Allegro w ramach jednej płatności można połączyć aż 15 kart podarunkowych. O tej zmianie informowaliśmy tutaj. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mistyczny_kabano
#8 Zapaleniec#

Hej,

Jestem autorem pytania w tym wątku i bardzo mi miło, że Allegro wprowadziło możliwość łączenia kart podarunkowych. Dziękuję!

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mistyczny_kabano Cieszymy się, że jesteś zadowolony z tej zmiany i polecamy się na przyszłość! 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów