anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymiana kurtki na większą

Client:48864871
#1 Nowicjusz#

Dziś odebrałam kurtkę zimową która okazała się za mała poprosiłam o wymianę na większą ale dostałam odpowiedź że mam zrobić zwrot i kupić druga . Nie jestem taka opcja zainteresowana gdyż jest to dla mnie problem . Czy wymiana naprawdę nie jest możliwa przez allegro ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Tak łatwiej i bezpieczniej jest dla ciebie i kupującego zwrot, jeżeli zakupiłaś ze Smartem albo paczkomatem to masz zwrot darmowy, zrób tak: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/zwrot-przedmiotu-podstawowe-info...

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Czy to jakiś problem? Nie pasuje to zwracasz i kupujesz właściwy rozmiar, sprzedawca nie ma obowiązku wymieniać towaru.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48864871 Cześć. Opcja zaproponowana przez sprzedającego jest najbezpieczniejsza i najwygodniejsza - Ty odsyłasz kurtkę za darmo, a sprzedający zwraca Ci płatność.

Jeśli chcesz szybko otrzymać produkt we właściwym rozmiarze, możesz zamówić go od razu i nie czekać na zwrot wpłaty od sprzedającego. A jeśli chcesz, to możesz poczekać na zwrot pieniędzy za poprzednie zamówienie i dopiero zakupić odpowiedni rozmiar. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:48864871  Wymiana jest możliwa ale bardziej skomplikowana. 

Zgłaszasz sprzedawcy  rezygnację i chęć wymiany, odsyłasz przedmiot (jeszcze) w ramach smart.

Płacisz sprzedawcy za dodatkową wysyłkę,  bo już smart został wyczerpany.

Sprzedawca  po otrzymaniu zwrotu wysyła drugi wymieniony przedmiot,  odbywa się to już z pominięciem Allegro.  Dalsza  wymiana i ewentualna reklamacja odbywa się  poza wiedzą i kontrolą serwisu i na twój koszt.

Radzę  skorzystać z opcji rezygnacji, i ponowny zakup tak jak radzili  poprzednicy.

oznacz moderatorów