anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawienie opinii negatywnej produktowi - zabronione

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

Kupiłam fabrycznie  wadliwe  produkty, w dwóch zakupionych sztukach,  napisałam opinie  negatywną  "  Zakupione klimatyzatory przeciekają, co uniemożliwia użytkowanie,  są nieużyteczne." 

  Niestety  Allegro nie akceptuje  negatywnych opinii, nie można ostrzec  innego konsumenta.   Allegro powinno chronić kupującego ujawniając  zły produkt. 

o sprzedającym  wystawiłam  pozytywny  komentarz, gdyż nie jest producentem, a serwis był doskonały.  Opinia o produkcie  nie jest opinią o sprzedawcy, a  allegro  tego nie rozróżnia. Nie jest obiektywny.

oznacz moderatorów
95 ODPOWIEDZI 95

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Wioletta2701, a to nie, nie takie jak moje, choć zainteresowałem się właśnie 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Kabel USB 5-metrowy? O panie, tam na końcu jeszcze jakieś napięcie jest?;D
A tak na poważnie, to chyba najlepsze wyjście w obecnych czasach wszędobylskich gniazd microUSB, to kabelki magnetyczne - wtyczka na stałe w gnieździe i tylko kabel się "przykleja" natenczas. Co o tym sądzisz?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, musi, nie wyobrażam sobie nie-podłączać-fona będąc w łóżku 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Patryk0701v Łóżko służy do innych lepszych rzeczy niż grzebanie w telefonie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Coś ci się miesza Sprzedając towar podpisuje się pod nim a porównując to zakupu Rav4 i wymarzonego auta jest nietrafione

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Mnie się miesza? To Ty nie wiesz o czym piszesz 🙂 Może spróbuj posprzedawać tysiące przedmiotów i pod każdym się podpisuj. Powtarzam: nawet markowe rzeczy miewają wady i sprzedawca nie jest w stanie ich wykryć!!! Rzeczą sprzedawcy jest pozytywnie załatwić reklamację i nic więcej.

Ps. Porównania Rav4 zupełnie nie zrozumiałeś. Przeczytaj raz jeszcze 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Sądzę że także nie rozumiesz ,za wcześnie rano

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 w większości nieważne co się sprzedaje byleby zarobić i mieć to w ....tyłku

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Pojęcia o niczym nie masz. 99% sprzedawców to ludzie uczciwi, dbający o klienta.1% to tacy, o których piszesz. Na forum przychodzi ze skargami na sprzedawców maleńki ułamek promila, bo tylu jest olewaczy i oszustów.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 A skąd takie dane ????

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Z wykopalisk.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Idealnie pasuje do dobrego sprzedawcy

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Aż coś mi się przypomniało.

https://www.youtube.com/watch?v=SFH1Ng4V9xg

Kto tu jest winny, sprzedawca (dealer) czy producent?🤔

 

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere No właśnie 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@magdalenab8 Brawo Ty!!! Zachowałaś się pięknie. Gratuluję 🙂 Mało kogo stać na taką ocenę transakcji. Nie pomogę Ci, bo nie wiem dlaczego nie możesz wystawić stosownej oceny, ale masz u mnie WIELKI PLUS 🙂

 

Ula

Ula
oznacz moderatorów

magdalenab8
#9 Pomysłodawca#

Jestem na Allegro  od 13 lat i bardzo dużo kupuje, nawet świeże mięso i ryby, jeszcze nigdy nie zostałam oszukana, czasem tylko trzeba przypomnieć o  wysyłce, ale zdarza się to niezmiernie rzadko.  Nie sądzę, abym miała wyjątkowe szczęście, myślę, że dziś jest inne podejście do klienta, ale szacunek winien być obustronny.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@magdalenab8 Jest dokładnie tak jak piszesz 🙂 Ja też dużo kupuję i nigdy(!) nie miałam najmniejszych problemów. Jakieś niedogodności, owszem, ale z winy przewoźników, a nie sprzedawców.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Podczas tej dyskusji zapominamy o czym był wątek

"Niestety Allegro nie akceptuje negatywnych opinii, nie można ostrzec innego konsumenta. Allegro powinno chronić kupującego ujawniając zły produkt.

o sprzedającym wystawiłam pozytywny komentarz, gdyż nie jest producentem, a serwis był doskonały. Opinia o produkcie nie jest opinią o sprzedawcy, a allegro tego nie rozróżnia. Nie jest obiektywny."

Dlaczego oceniamy sprzedających czy kupujących jak temat tego nie dotyczy, a dotyczy warunków narzucanych przez Allegro w sprawie ocen.

Jak @magdalenab8 wspomniała wystawiła pozytywną opinię dla sprzedawcy który zachował się wobec niej super.

Okazuje się że dla Allegro sprzedawca jest nierozerwalnie związany z produktem!

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@White_Dove_ ...."Okazuje się że dla Allegro sprzedawca jest nierozerwalnie związany z produktem!"

Tego nie wiemy, ale raczej tak nie jest.  Próbowałam ocenić zakupy. Komentarz bardzo pozytywny wystawiłam kiedyś, a teraz próbowałam dać jedną gwiazdkę produktowi. Dało się zaznaczyć i wystarczyło kliknąć Wystaw. Ciekawe na jakim etapie utknęło to autorce wątku.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1Raczej tego się nie dowiemy ale zastanowiło mnie dlaczego na podstawie jednego-dwóch egzemplarzy mamy oceniać produkt który jest produkowany prawdopodobnie w milionach.

@magdalenab8Odpowiedz nam na pytanie czy po serwisie czy ewentualnej wymianie, dalej to jest wadliwe?

oznacz moderatorów