anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka

Agent555
#17 Koryfeusz#

Dzisiaj kupujący napisał do mnie że by kupił odemnie przedmiot, napisał że by zapłacił tylko za przedmiot , a wysyłkę żebym ja zapłacił.

A dlaczego ja mam płacić za wysyłkę skoro chcę kupić to niech zapłaci za przedmiot i za wysyłkę.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Cześć. 🙂 Oczywiście nie musisz się godzić na takie warunki 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 czasem ma to sens przy dużym zakupie , Twoja decyzja . Pamiętaj ,że musisz na tą wiadomość udzielić odpowiedzi .

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria to jest jeden przedmiot ,płyta CD a koszt wysyłki najtańszy to 9 zł 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 czyli decyzja prosta , odpisz bele co i już .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agent555 a obejma Cię dopłaty do przesyłki allegro?

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Agent555  ohh ja bym po prostu kulturalnie odpisał ze darmową wysyłke oferuję od kwoty zakupów XXXXX i jezeli taka kwota zostanie przekroczona z przyjemnościa pokryje koszty wysylki.

Łatwo, prosto i bez nerwów po żadnej stronie .

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Klient negocjuje, jeśli Ci nie odpowiada jego propozycja to mu to napisz lub nie odpisuj nic (na allegro lokalnie nie trzeba, chociaż moim zdaniem wypada odpowiedzieć).

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Ale ten przedmiot jest wystawiony na lokalnie a cena przedmiotu nie jest duża to tylko 25 zł.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Widać dla klienta to za dużo. Pierwszy raz się spotkałeś z takimi negocjacjami? Mi niedawno ktoś proponował 7,50 za płytę wystawioną za 10 zł. 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@vonNogay Pewnie jakbyś się zgodził to by jeszcze podpytał czy nie wysłałbyś na swój koszt.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@vonNogay owszem też negocjuje  cenę płytę jest wystawiona za 25 zł,pisze mi że by kupił za 14 zł i ja mam pokryć koszty wysylki

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli klientowi nie odpowiadał koszt wysyłki to powinien negocjować przed zakupem ,teraz to powinien zastosować się do twoich warunków .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 Nie przejmuj się takimi "pseudoklientami' Ja niedawno dostałem propozycję 55 zł za przedmiot wystawiony za 110, bo jak mu nie sprzedam to zgnije w szafie. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@Ziolko39 Owszem można cenę troszke spuścić  ,ale też  bez przesady i jeszcze klient prosi żeby wysłać przedmiot na własny koszt.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Ziolko39 

Trzeba było kulturalnie odpisać, że za 55 złotych sprzedasz i zgniły - w dziale "Supermarket..... Kiszonki".

😊

oznacz moderatorów