anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyp negatywnych opinii, źle realizowane zamówienia i brak kontaktu ze sprzedającym

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Witam,

 

dokonałem zakupu u jednego ze sprzedających na allegro, to nie jest mój pierwszy zakup od niego. Paczka dotarła z dużym opóźnieniem. Jakość produktów bardzo kiepska. Koperty wyglądają jak by folie bąbelkową ktoś do nich włożył ręcznie... Taśma nie taka jak powinna być. Kupujący nie odpowiada - zgłasza się automat, w dyskusji odpowiada automat, 2 dni temu telefon został wyłączony...

Po sprawdzeniu opinii na kilku kontach tego sprzedawcy widzę, że ostatnimi czasy (od 21 listopada do teraz prawie 400 negatywów) jest wysyp negatywów, pełno dyskusji do których interwencji wzywane jest Allegro, czy przy takiej sytuacji nie powinny być blokowane oferty?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@WojCzar_PL W Dyskusji prosiłeś o pomoc Allegro? Czego oczekujesz? Wymiany towaru, zwrotu kosztów? W Dyskusji złóż reklamację i poproś o interwencję Allegro. 

Jeśli to nie pomoże, wystąp o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Tak zwróciłem się o pomoc Allegro, temat jest w trakcie. Zastanawia mnie tylko czy taki sprzedawca nie powinien być blokowany? 

Moja dyskusja swoją sprawą, bardziej chodzi mi aby inni się nie dali złapać... Zastanawia mnie czy Allegro coś z takimi rzeczami robi ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dopóki sprzedawca płaci rachunki za korzystanie z Allegro, Allegro podejmuje działania wobec takich sprzedawców, ale moim zdaniem bardzo niechętnie 🙂 Gdy przestanie płacić, działania są natychmiastowe 🙂 

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Tak myślałem...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ilość negatywów nie zastanowiła cię przed zakupem.🤔

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Może i by zastanowiła gdybym ją zauważył, zawsze sprawdzam sprzedawcę przy pierwszym zakupie, a tutaj tak nie było. To było kolejne zamówienie i liczyłem, że zakończy się pozytywnie. Cóż człowiek uczy się całe życie i trzeba będzie sprawdzać teraz za każdym razem.

 

oznacz moderatorów