anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Z Allegro Pay można korzystać tylko do 75 lat

BoRog
#7 Wielbiciel#

To jawna dyskryminacja, że z Allegro Pay można korzystać tylko do 75 lat

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

@BoRog Także tak uważam, może Allegro czegoś nie rozumie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BoRog Przy kredytach tez jest 70 - 80 lat a hipoteczny udzielają tylko 60 - 65 latkom 😞 Tak se wyliczyli i trzeba się z tym pogodzić 🙂

PayPo to partner allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Doprawdy, porównujesz kredyt hipoteczny do Allegro Pay na kilkadziesiąt, albo kilkaset złotych.🙄

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kostas11 Allegro Pay jest usługą własną Allegro. Zakupy finansuje Allegro Pay sp. z o. o. , która razem z Allegro.pl należy do tej samej grupy kapitałowej.

@LEW433 limit Allegro Pay może wynieść kilka tysięcy złotych.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@msniezek Limit wiem, zdziwiłem się jak @TATLOK  napisał, że obniża zdolność kredytową.

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Moze nie tyle dyskryminacja co...niefrasobliwosc😉

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Wogole zrezygnowałem z tego dziadostwa, czy wiecie że każdy zakup i spłata jest potwierdzony wysyłka informacji do BIK? Natomiast każdy przyznany limit obniża zdolność kredytową. Jakoś tym się nie chwalą przy zawieraniu umowy, to dzięki wykupionym alertom się o tym  przekonałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@TATLOK Sam limit, bez zakupu już obniża zdolność kredytową?

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@LEW433 Tak, jak każdy inny limit, czy to na karcie kredytowej lub limit w koncie, jest wliczony do zadłużenia w 100% występując z wnioskiem o nowy kredyt.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@TATLOK Twoje środki w Allegro Pay nie są kredytem - to orientacyjna kwota, do jakiej możemy sfinansować Twoje zakupy. Nie obniżają one Twojej zdolności kredytowej. Nie przekazujemy ich również do baz zewnętrznych (na przykład do BIK). 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Natomiast rzeczywiście zanim aktywujemy Twoje środki, Allegro Pay sp. z o.o., na bazie udzielonego przez Ciebie upoważnienia, może sprawdzić Twoje dane oraz informacje pochodzące z baz zewnętrznych (BIK, KRD, KBIK, CRF).

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/kiedy-mozesz-skorzystac-z-allegro-pay-Oq2OBq3g6C...

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@msniezek Dziękuję za informację jednakże fakty wyglądają inaczej, chyba że nie rozumiałem Twojej wypowiedzi 😀 Na dowód prawdomówności moich słów dołączam print screen z alertów bazy BIK, które informują nie tyle co o weryfikacji i przyznaniu limitu, ale także o każdej spłacie zobowiązania. Proszę cię abyś zaakceptował zdjęcie do publikacji

Screenshot_20201124-093715.png

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@TATLOK skonsultowałem tę sprawę. Limit w ramach Allegro Pay nie jest zgłaszany jako zobowiązanie do BIK, zatem nie obniża Twojej zdolności kredytowej. Natomiast umowa na konkretny zakup w ramach Allegro Pay już tak.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Ahh zuuuu. Teraz mi rozświetliłeś info, dziękuję. Pozdrawiam

oznacz moderatorów