anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Założony procesor, czy można zwrócić?

Mandrus92
#7 Wielbiciel#

Witam. Czy można zwrócić do 14 dni procesor który został założony? Widać po paście ze był założony wiec chciałbym się upewnić czy to możliwe? Z góry dziękuje za odpowiedz 

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60

kostas11
#21 Demiurg#

@Mandrus92 jeśli zakup od firmy możesz nawet spalony i zalany zwrócić, a sprzedawca ma prawo obniżyć kwotę zwrotu, jak kupiłeś od osoby prywatnej nie ma ona obowiązku przyjąć zwrotu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Mandrus92 A kupowałeś go jako nowy?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Mandrus92
#7 Wielbiciel#

Tak. Był nowy z firmy 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Mandrus92 odeślij tylko licz się że mogą pomniejszyć zwrot, ustawa daje taką możliwość ale to już jest w ocenie i wycenie sprzedawcy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Mandrus92 Z ciekawości - czy ten procesor kupiłeś od tej samej firmy, co płytę główną w wątku obok?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Mandrus92
#7 Wielbiciel#

Nie. To zupełnie inna firma

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Mandrus92 Bywa tak że chcemy zaoszczędzić kilka złotych, a powstają kłopoty.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Mandrus92 Przypadkiem nie pogiąłeś pinów w sockecie płyty głównej zakładając ten procesor?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Mandrus92
#7 Wielbiciel#

Gdyby tak było to bym żadnego tematu nie zakładał 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Mandrus92 Cały czas pytam z ciekawości, bo jeśli dobrze zrozumiałem, to Ty montowałeś ten procesor. Dziwi mnie fakt, że w ogóle tego się podjąłeś w sytuacji, gdy piny w sockecie płyty głównej były pogięte.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Mandrus92 Tak może zwrócić jak zakup konsumencki, sprzedawca może pomniejszyć zwrot środków.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Mandrus92 Tak, możesz zwrócić bez podania przyczyny przy zakupie w sklepie na Allegro, sprzedawca wtedy musi Ci oddać cenę towaru + koszt wysyłki do Ciebie. Jeśli towar miał być nowy a jest używany, możesz zwrócić w ramach reklamacji w sklepie na Allegro i osobie prywatnej, wtedy oddają Tobie całą wpłatę i koszty wszystkich wysyłek. Jeśli będzie problem, daj znać.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@xyz96 @WREDZIA-W1 @Knowhere Cichajta. Pracuję, a wy się kłócita. Ileż, kurna, można..?

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Vryko  Ja się nie kłócę. Ja dyskutuję, z niebywałą kulturą (aż się sama dziwię)

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

W sumie ja też 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

I ja. Generalnie jestem "spokojny człowiek".

Ale czasem mnie "krew zalewa" gdy czytam wypowiedzi xyz96.

Brak doświadczenia w handlu, brak doświadczenia jako kupujący, brak jakiegokolwiek dążenia do rozwiązania problemu i kompromisu, podawanie nieprawdziwych faktów, danych i zasad prawnych.

Skąd tacy ludzie się biorą? Dla xyz96 polecam wykop.pl. Ja tam raz zaglądnąłem, 2 lata temu i muszę stwierdzić, że to jest akurat w sam raz portal dla xyz96. Tam sie może udzielać , zdobywać punkciki bez limitu, a inne kartofelki z wykopków będą zachwycone takimi wypowiedziami.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@maxr01 A skąd ty się wziąłeś? Nie jesteś tu pierwszym sprzedawcą, który zarzuca mi brak wszystkiego. Jeszcze 10 razy mój nick wymień, to ci ulży. To nie jest i nie będzie forum sprzedawców, którzy będą pouczać kupujących, jak rozwiązywać problemy ze sprzedawcami. A krew niech Cię zalewa. Twój problem.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@maxr01 No cóż, widocznie taka jej harmonijna natura rzeczy😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Mandrus92   Pomijając  wszystkie napisane tu mądrości typu "można lub nie można"  chciałbym tylko  coś doradzić:

Pastę  z procesora usuwa się taśmą klejącą, taką  szarą  do pakowania,  malarska być może też się  nada.  Trzeba cierpliwie  klepać  procesorek  taką taśmą żeby  całe  sreberko  przeszło na klej.  Kilka minut pracy  i  założe się  że nikt nie pozna czy był używany  czy nie. 

Oczywiście musi być sprawny  i bez  widocznych usterek.

oznacz moderatorów