anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup niewycofanej oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ulasantorek
#8 Zapaleniec#

Zapłaciłam za pośrednictwem allegro karta visa za przedmiot,  którego nie ma, co z pieniędzmi? 

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
mdrogeria
#21 Demiurg#

Ulasantorek jak niema , zawarłeś transakcję , oplaciłeś to domagaj się wysyłki .Jeśli sprzedający robi problemy wejdź w zakładkę ,, moje zakupy ,, - szczegóły i otwórz dyskusję . Przy pomocy allegro Twój problem będzie szybko rozwiązany

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Ulasantorek Jak to nie ma? Na Allegro nie można sprzedawać czegoś, czego nie ma, bo to nie zabawa.  Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i domagaj się wysyłki lub niezwłocznego zwrotu wpłaty, pomoże Ci w tym pracownik Allegro.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Ulasantorek Skąd wiedza że nie ma? Sprzedawca powinien bezzwłocznie rozwiązać ten"problem", dogadać się i szybko zwrócić kasę.

oznacz moderatorów
Ulasantorek
#8 Zapaleniec#

Dzięki,  spróbuję coś zrobić to 760 zl

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ulasantorek, na koncie, z którego piszesz, ostatni zakup pochodzi z 21.11.2020 r. Czy dokonałaś zakupu jako niezarejestrowana użytkowniczka? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Ulasantorek
#8 Zapaleniec#

Zakup był 23 lutego 2021 mam potwierdzenie z allegro i potwierdzenie płatności. 

Nie wiem czy to oszustwo nie mam tego zakupu zarejestrowanego?

oznacz moderatorów
Ulasantorek
#8 Zapaleniec#
Kupiony przedmiot
W dniu 23.2.2021 kupiłeś przedmiot od Client:51883805:
 
Ulasantorek_0-1614171524928.jpeg

 

 Duży worek pyton Chylak 750,00 zł
1 sztuka
 
 
 
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ulasantorek, faktycznie, mój błąd, przepraszam. 🙂 Widzę, że Sprzedająca poprosiła Cię o rezygnację z transakcji. Myślę, że warto dać Sprzedającej czas na odniesienie się do Twojej dzisiejszej wiadomości.

W razie problemów, zawsze możesz założyć Sprzedającej Dyskusję. To, jak to zrobić, opisaliśmy tutaj. Sprzedająca powinna udzielić Ci w niej odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Jeśli tego nie zrobi, możesz kliknąć w opcję "poproś Allegro o pomoc". Mam nadzieję, że sprawę uda się szybko i pomyślnie rozwiązać. 🙂
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma 

Widzę, że Sprzedająca poprosiła Cię o rezygnację z transakcji.

To kupująca ma odstąpić od umowy gdy sprzedawca wystawia coś, czego nie ma? Może jeszcze bez podania przyczyny? 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96, jest to przykład obserwacji, a nie sugestii. 😉 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Ulasantorek
#8 Zapaleniec#

Po zapłacie i potwierdzeniu zawarcia transakcji ja mam odstąpić od umowy?, 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Ulasantorek Możesz odstąpić, ale odstąpienie wyślij mailem, powołaj się na art. 5431 Kc i napisz, że odstępujesz z powodu przekroczenia terminu dostawy. Zażądaj niezwłocznego zwrotu wpłaty. To nie będzie konsumenckie odstąpienie bez podania przyczyny, tylko odstąpienie z winy sprzedawcy.

oznacz moderatorów
Ulasantorek
#8 Zapaleniec#

Nie będę tegoż robiła to sprzedawca jak nie ma wystawionego przedmiotu to niech zakupi i dostarczy.

oznacz moderatorów
Client:98572120
#13 Ambasador#

@Ulasantorek masz racje , jak sprzedawca wziął od ciebie pieniążki to niech wyśle towar i zapłaci prowizję zamiast cię zwodzić . nie wierz w żadne obiecanki cacanki , zgłoś sprawę do allegro przez dyskusję , zobaczysz że zaraz się ogarnie .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów
Ulasantorek
#8 Zapaleniec#

Puki co nie mam towaru i pieniędzy???

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ulasantorek, oczywiście zawarta umowa jest prawnie wiążąca. Możesz domagać się wysyłki, ale jedynie na drodze cywilnoprawnej. Allegro nie ma uprawnień takich jak sąd, aby zmusić Sprzedającego do wysyłki lub zorganizowania produktu, którego nie ma.

Gdybyś miała problem ze zwrotem wpłaty, daj proszę znać, chętnie pomogę. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Podaj sprzedającej nr konta do zwrotu wpłaty.

 

oznacz moderatorów
Ulasantorek
#8 Zapaleniec#

Sprzedająca milczy zdałam jej wczoraj pytanie co z pieniędzmi do tej chwili nie mam odpowiedzi, a pieniądze winna zwrócić na konto z którego dostała,  natomiast milczenie jest złym znakiem.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ulasantorek, zatem możesz skorzystać z mojej wcześniejszej sugestii i założyć Sprzedającej Dyskusję. Jeśli nie odpowie tam w ciągu 24 godzin, masz możliwość poprosić o pomoc pracownika Allegro. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów