anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakup powyżej 100 zł w Smart - płatny kurier?

mola777
#1 Nowicjusz#

kupiłam towar 6 pozycji towarowych, każda u sprzedającego w Smart.

wartość zakupu 118, 50 zł.

mam wykupioną i aktywną opcję smart. Wybieram opcję dostawy kurier ( w opcji Smart powinien być 0 zł) i sprzedający nalicza mi 17 zł za dostawę. Czy może tak zrobić a jeżeli tak, to dlaczego.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

koltat
#11 Animator#

Możliwe, że SMART u sprzedającego dotyczy tylko odbioru w punkcie, a kurier już nie.

-None-
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mola777 Miała byś kuriera w smarcie jak sprzedawca ustawił by 12,99 zł  a ma 17 zł więc przy kurierze nie będziesz miała darmowej dostawy, prawdopodobnie ma w smarcie inne opcje dostawy.

Może tak zrobić to sprzedawca decyduje jakie opcje da w smarcie za 0 zł, przed zakupem możesz zawsze sprawdzić jakie opcje ma sprzedawca w smarcie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mola777
#1 Nowicjusz#

po raz pierwszy spotkałam się z takim problemem a już parę rzeczy kupiłam. myślałam, że jak kupuje od 40 zł to jest darmowa dostawa do punktów i paczkomatów, kupuję powyżej 100 zł to darmowy kurier.

to jakieś cwane kruczki dla sprzedających.

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Mało kto godzi się na aktywną usługę smart, kupujący jest szczęśliwy bo darmo 

Za to sprzedający musi pokryć 3 zł z własnej kieszeni na poczet tego "darmo", co w wielu przypadkach nisko marżowych produktów mija się z celem, niby 3 zł ale gdy przez miesiąc wyśle takich paczek tysiąc, to już robi się kwota (pamiętajmy że w przypadku aktywnej usługi darmowy kurier Smart, to Sprzedawca płaci te hipotetyczne 3000, bez powodu w gruncie rzeczy)

 

oznacz moderatorów

kuprelka
#2 Obserwator#

Miałam to samo, pisałam do sprzedającego i odesłał mnie do allegro. Wygląda mi to na błąd przy smarcie. 

oznacz moderatorów