anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać zakupu na raty PayU?

ewelina0701
#7 Wielbiciel#

Witam.

Dziś chciałam zrobić zakup przez payU na raty. Po całkowitej weryfikacji i przyjęciu wniosku spojrzałam, że allegro jest na mego męża. A dane do rat PayU na mnie.

Jak to zweryfikować. Można poprawić dane na allegro zmieniając je na małżonka przy załączeniu aktu ślubu co też zrobiłam, ale  na to trzeba czasu.

 

POMOCY!!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Tak możesz dopisać męża do konta, ale czy ten wniosek przejdzie dowiesz się, raczej nie. Poczekaj na decyzję banku lub partnera pożyczkowego i zaakceptuj umowę. Możesz również zostać poproszony o przelew 1 zł na rachunek wskazany przez bank w celu weryfikacji Twojej tożsamości lub o zalogowanie się do swojego konta bankowego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ewelina0701 Nie trzeba było nic zmieniać. Kilka osób pisało na tym forum, że bank rozpatruje wniosek ratalny na osobę zgłoszoną we wniosku, która nie musi być właścicielem konta Allegro. Jeżeli Allegro jest na męża, a wniosek na Ciebie, zrób przelew weryfikacyjny 1 zł z własnego konta bankowego. Prawdopodobnie bank to zaakceptuje.

oznacz moderatorów

ewelina0701
#7 Wielbiciel#

Jak długo się oczekuję na wpłatę środków?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ewelina0701 Na jaką wpłatę? Chodzi Ci o ten 1 zł?

Kiedy zatwierdzisz warunki pożyczki, Partner pożyczkowy poprosi Cię o przelanie 1 zł na podany rachunek, zalogowanie się do konta bankowego lub załączenie wyciągu bankowego, aby potwierdzić Twoje dane. Aby przelew weryfikacyjny się powiódł:

  • powinien być zrobiony z rachunku podanego we wniosku,
  • dane podane we wniosku powinny być zbieżne z danymi na rachunku bankowym,
  • powinien być zrobiony z Twojego indywidualnego rachunku.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX#jak-wypeln...

Nie ma dokładnie określonego czasu, zazwyczaj jest to dzień, dwa.

oznacz moderatorów

ewelina0701
#7 Wielbiciel#

Nie. Przelałam 1zł. 

Wpłatę z banku na PayU. Czy do osoby sprzedającej?

Bo tak--  wpłaciłam 1zł, Dostałam już umowę i z ratami itd. A kasy dalej brak. Robię to 1 raz. To pieniądze samoistnie idą na zakupy z koszyka?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewelina0701 sprawdziłam ten zakup i wszystko jest okej. Raty zostały przyznane, a przedmiot kupiony, możesz to sprawdzić w tej zakładce. To znaczy, że wpłata trafiła na konto sprzedającego, a Ty będziesz rozliczać się z bankiem 🙂 Powinnaś otrzymać od nas e-mailowe potwierdzenie zakupu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Blackmen1981
#7 Wielbiciel#

Przepraszam ile rat można mieć i z jaki bank przyznaje raty ?

Co jak ktoś nie posiada konta bankowego?

Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Blackmen1981 We wniosku określasz liczbę miesięcznych rat (od 12 do 50). Partnerami są: Alior Bank, mBank, Inbank, Santander Consumer Bank albo Smartney. Posiadanie konta bankowego jest konieczne, ponieważ poprzez przelew weryfikacyjny zostanie potwierdzona Twoja tożsamość. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów