anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiony a nie opłacony towar, skasowany z listy zakupionych. Jak anulowac zakup?

Client:43637142
#1 Nowicjusz#

Witam. Przez przypadek kupiłam dwa razy ten sam produkt. Raz płatność nie chciała przejść, drugim razem wszystko poszło bez zarzutów. Usunelam jak ostatnia pała nie opłacony przedmiot z listy. Sprzedający żąda abym albo oplacila dodatkowy produkt albo anulowała zakup, a ja nie mam już tego zakupu w historii. Co mogę teraz zrobić. Wszystko wskazuje że sprzedający nie wyśle mi przedmiotu dopóki nie opłaca drugiego 😑

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Anulować zakup możesz zwyczajnie, wysyłając mailem oświadczenie o rezygnacji. Nie musi to być anulowanie na stronie Allegro. Sprzedawca nie może tego wymagać. Jeśli jednak chcesz anulować przez Allegro, poproś o przywrócenie zakupu do zakładki Kupione tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc a potem anuluj zakup tak;

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

oznacz moderatorów