anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy w koszyku

mariusz_piotr
#2 Obserwator#

Witajcie,

proszę o informację, czy po zakupie z koszyka i przeniesieniu towarów już do moich zakupów nadal macie te zakupy w koszyku jako nieopłacone? 

Od kilku dni jest u mnie taka sytuacja, bardzo myląca, aby nie zapłacić dwa razy za to samo, jeśli robi się dużo zakupów. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@mariusz_piotr Po zakupie i zapłacie towarów z koszyka są one opłacone. W koszyku nie ma statusu "nieopłacone". 

oznacz moderatorów

mariusz_piotr
#2 Obserwator#

Chodzi o to, że po zakupie i opłaceniu - towary nie znikają z koszyka. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mariusz_piotr To sam je usuń, masz taką możliwość. 

oznacz moderatorów

mariusz_piotr
#2 Obserwator#

Wiem, że mogę. Logiczne. Wcześniej tak nie było, stąd moje pytanie. 

Kupuję bardzo dużo w skali miesiąca i dla mnie jest to utrudnienie. Jaki sens widzi allegro  pozostawienia towarów w koszyku po zakupie ...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

coś musi nie kukać , nie zauważyłem u siebie takich problemów  , zapytamy moderatorów  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mariusz_piotr zakupione i opłacone przedmioty nie powinny już być widoczne w koszyku. Czy próbowałeś skorzystać z innej przeglądarki? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mariusz_piotr
#2 Obserwator#

Nie, cały czas korzystam z jednej przeglądarki. Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu. Od kilku dni tak się zdarza, że mam pretensje do pracownika że nie zapłacił za zakupy w koszyku, ponieważ cały czas wiszą, a okazuje się, że są one dawno kupione.  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść przeglądarkę, a w "Moje zakupy" masz je jako kupione?😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Czytasz?

czy po zakupie z koszyka i przeniesieniu towarów już do moich zakupów

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mariusz_piotr tak , tak to działa , nie ma możliwości dokonania podwójnej zapłaty , a nawet jeśli się takie coś przytrafi sprzedawca otrzyma tylko jedną wpłatę , a druga z automatu powróci na Twoje konto . W zakładce ,, moje zakupy ,, tylko status płatnośi ,, opłacone ,, daje gwarancję ,że transakcja została sfinalizowana .

oznacz moderatorów