anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapytanie odnośnie sprzedaży telefonu

MAMY ROZWIĄZANIE!
mruko7
#7 Wielbiciel#

Witam ostatnio wystawiłem na licytację telefon cat s60 z opisem Witam mam do sprzedania telefon cat s60 z papierami telefon wystawiam na licytację bez możliwości zwrotu proszę o przemyślane licytowanie trochę o telefonie. Telefon włącza się tylko pod ładowarką do momentu pokazania się logo cat a następnie wyswietla się procent baterii i więcej nic żadnej reakcji sprzedaje tak jak na zdjęciach wyświetlacz jest sprawny wibracje podczas włączania działają,posiada wszystkie zaślepki boczne teraz kupujący  wysłał mi wiadomość że  

Telefon nie byl dobrze opisany. Faktycznie wada telefonu jest i sie zgadza  Ze zdjec jednak wynikało ze telefon jest w dobrym stanie, 

 obudowa w dobrej kondycji. Okazalo się że tyl telefonu ktory nie był sfotografowany posiada istotne wady ktore nie były opisane. Brak maskownicy tylnej obudowy, brak większości śrubek z tylnej obudowy. Jest to ukryta wada produktu i chce zwrocic telefon i odzyskać koszt zakupu. Ktoś ingerował w telefonie i bardzo niedbale go poskładał

labeo592 27 stycznia 2022 06:3

Ewentualnie w takim stanie jak jest jestem skłonny  wziąć go za 300zl. Czyli Musiałby Pan mi zwrocic 174zl. Prosze o odpowiedz

27 stycznia 2022 06:4

Napisałem że telefon jest w takim stanie jak na zdjęciach także było napisane że proszę o rozważna licytację i że zwrot nie będzie możliwy telefon kupiony  był przypadkowo i został wystawiony na licytację przeze mnie nie był rozkrecany     

Kupujący  jak otrzymał przesyłkę  powinien ją odesłać a nie rozkręcać bo z tego zapisu wynika że telefon sam rozkręcał  proszę o odpowiedź co należy zrobić

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

mruko7 no to cóż , nie właściwy opis , wprowadzenie kupującego w błąd . Przyjmuj zwrot i szybciutko zwracaj wszystkie środki zanim allegro to zrobi za Ciebie z wszystkimi konsekwencjami .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mruko7 Ale o co dokładnie Ci chodzi? Kupujący zgłosił jakieś wady? Masz obowiązek rozpatrzyć jego reklamację i przyjąć zwrot w ramach reklamacji, jeżeli te wady występują. Jako osoba prywatna nie musisz przyjmować zwrotów BEZ PODANIA PRZYCZYNY, ale zwroty w powodu wad musisz przyjmować, ponieważ odpowiadasz za sprzedany towar na podstawie RĘKOJMI, która trwa 2 lata. Nie ma więc czegoś takiego, jak brak możliwości zwrotu. Allegro to nie zabawa i nie miejsce do wypychania śmieci. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

taaa.. używany telefon z 2-letnią rękojmią ....łoj aleś dowaliła

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Od osoby prywatnej? Tak, z dwuletnią. To pan sprzedawca niby profesjonalny tego nie wie? taaaaa? Jaki profesjonalizm, taka wiedza. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A wiesz że możesz także wyłączyć rękojmie, teraz to przymnij ten telefon, zwróć środki i zrób z nim to co należy.

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Wg mnie zataiłeś rzeczywisty stan przedmiotu i kupujący słusznie domaga się rekompensaty, powinieneś się na to zgodzić lub przyjąć zwrot telefonu i zwrócić całość.

oznacz moderatorów