anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Odp.: Zastraszanie sądem za wystawienie komentarza negatywnego

#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Z niczym nie nie pogrzało. Piszę to, co uważam za stosowne - jeśli ze sprzętem są problemy, należy wspomnieć o tym w komentarzu.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#18 Luminarz#

@xyz96 Taaaaa, należy wspomnieć. I koniecznie musi to być negatyw. Skąd wiesz z jakiego powodu są te problemy? Wylałam wczoraj kawę na klawiaturę i zdechła. Powinnam o tym wspomnieć w komentarzu?

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#18 Luminarz#

@EwaTrade  Kupiłam kompresor. Po roku się całkiem zepsuł. Zadzwoniłam do sprzedawcy. W ciągu 3 minut dostałam informację i dokumenty do reklamacji. Na drugi dzień przyjechał kurier i zabrał. W ciągu tygodnia (!) naprawiony miałam z powrotem.  Bez kłopotu, bez wychodzenia z domu, szybko. Kupiłam więc drugi, większy i wysmarowałam sprzedającemu pięknego pozytywa, właśnie za podejście do tematu reklamacji. Czy Ty dałaś swojemu sprzedawcy szansę? Napisałaś / zadzwoniłaś do niego, czy od razu wystawiłaś tego negatywa?

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@EwaTrade Tak , powinnaś najpierw zareklamować ten uszkodzony towar .sprzedawca któremu zależy na swoim wizerunku powinien szybko ją rozpatrzyć na twoją korzyść zaoferować naprawę na swój koszt lub wymianę na nowy ,pochopnie nie można oceniać człowieka .

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#18 Luminarz#

@EwaTrade Dwie rzeczy:

1. Nie może Cię zmusić do zmiany komentarza, a zastraszanie możesz zgłosić do Allegro.

2. Czy kontaktowałaś się z nim wczesniej aby wyjaśnić sytuację? Jak nie - to dlaczego oceniłas go negatywnie?

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...