anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia ubrań w aukcjach.

lenny67
#7 Wielbiciel#

Kiedy Allegro zacznie upominać sprzedawców wystawiających ciuchy za zdjęcia, które są robione w taki sposób, aby sztucznie uzyskać efekt "wyszczuplenia" produktu ( spodnie, kurtki ). Sprzedawcy podwijają rękawy, nogawki pod spód (sztucznie zwężają-wyszczuplają), tak aby przy zdjęciu produkt wyszedł "szczuplejszy".

Jest to jawne oszukiwanie kupujących, bo robi wrażenie, że produkt jest węższy, bardziej wcięty i wąski, a w rzeczywistości jest szeroki i dwa razy szerszy niż na foto !

                                                                                                         lenny67

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@lenny67 Hint : spytaj o wymiary PRZED zakupem.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

lenny67
#7 Wielbiciel#

Nierealne, bo każdy sprzedawca musiałby podać ze 30 różnych wymiarów, a ja potem musiałbym np. taką kurtkę narysować na dużym papierze, żeby zobaczyć czy jest dopasowana czy luźna - kto ma na to czas ?!!

oznacz moderatorów

lenny67
#7 Wielbiciel#

... dla mnie przedstawianie spodni "dzwonów" jako obcisłe "rurki", za pomocą "manipulacji" zdjęciami jest jawnym O S Z U S T W E M !

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@lenny67 Jeżeli towar jest niezgodny z opisem, składaj sprzedawcom reklamacje i domagaj się wymiany na koszt sprzedawcy lub zwrotu wszystkich kosztów po odesłaniu. Zdjęcia są częścią opisu. Jeśli napotkasz na problem z reklamacją, otwieraj Dyskusję i proś w niej o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów