Nie polecam zielonych automatów paczkowych, od 30 maja mam nie odebrane przez kuriera zwroty paczek ,ktore zalegaja prawie tydzien w skrytkach automatu paczkowego. Tak wiec nie polecam omijac szerokim łukiem takie uslugi.
Chętnie pomogę i zweryfikuję to. Podaj mi proszę numery przesyłek.