anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zielony paczkomat Allegro źle działa, gdzie mogę to zgłosić?

profile
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy też tak macie, czy padło tylko na zielony paczkomat Allegro w którym ja odbieram przesyłki. Pierwszą przesyłkę odebrałem bez problemu kodem QR, potem przy następnych nie działa ani zdalne otwieranie, pomimo, że niemal dotykam telefonem wyświetlacza cały czas chce, żebym "podszedł bliżej". Na kod QR nie reaguje, coś tam próbuje skanować, światło się zmienia, ale nic nie czyta. Jedyna możliwość to otwierania z kodu wbijanego "z palca". No i teraz pytanie, czy wszystkie działają tak jakby chciały a nie mogły, czy to ten jeden i warto zgłosić to do Allegro.  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@profile Coś te piękne eko-maszyny Allegro jednak zawodzą, ponadto występują inne problemy z nimi związane, bo pojawiło się sporo zgłoszeń. Za przesyłkę względem Ciebie odpowiada sprzedawca do czasu, aż ją otrzymasz. Jemu więc składaj reklamację i domagaj się niezwłocznego, skutecznego wydania towaru bez żadnych dopłat lub zwrotu całej wpłaty. To ze sprzedawcą zawierasz umowę na zakup i dostarczenie towaru. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Jakie reklamacje? Przecież odebrał przesyłkę. Co prawda była dramaturgia i kod trzeba było wbić palcem, ale nie wiem co jeszcze mógłby tutaj zrobić sprzedawca? Przyjechać i poślinić palec ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

Te zielone paczkomaty działają tak, jak całe Allegro. Ale nie narzekajmy, przecież Allegro zatrudnia najlepszych informatyków. 🙂

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Którzy robią testy na produkcji -,-

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@profile Podaj mi proszę adres automatu, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

profile
#9 Pomysłodawca#

Wyszyńskiego 13, 94-048 Łódź

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@profile Dziękuję, będę jeszcze ogromnie wdzięczna za numer Twojej przesyłki oraz datę i godzinę, kiedy dokładnie próbowałeś ją odebrać.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

profile
#9 Pomysłodawca#
ALE00000A75DF3A, 8 gru. 13:41  i  ALE00000A6F83B4, 8 gru. 13:42
 
Wcześniej, 6 grudnia też nie udało się odebrać na QR
ALE00000A2EE998, ALE00000A387ED1 i jakiejś jeszcze jednej ok 13:30
tylko wtedy otwieranie przez "otwórz" w aplikacji zadziałało, wczoraj już nie.
oznacz moderatorów