anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Zmiana imienia i nazwiska

#7 Wielbiciel#

Mam problem ze zmianą IMIENIA I NAZWISKA. Nieroztropnie wprowadziliśmy zakładając to konto imię i nazwisko mojej BYLEJ partnerki z którą związek w żaden sposób nie był zalegalizowany. Obecnie nie jesteśmy razem, a ja od dłuższego czasu bezskutencznie próbuje zmienić te dane na swoje. Chyba allegro widzi, że mój adrs mailowy jak i adrs korespondencyjny i WSZYSTKIE INNE DANE NA TYM PROFILU SĄ NA IMIĘ KAMIL. I tak też bym chciał być witany na stronie głównej. Niestety nie mam żadnych papierów na to, że to był tylko błąd, nie tylko przy podawaniu danych, ale również życiowy i nie chcę, żeby mi go allegro przypominało za każdym razem przypominało. Nie podoba się to również mojej obecnej partnerce. Więc pytam JAK ZMUSIĆ ALLEGRO DO ZMIANY IMIENIA I NAZWISKA? 

Odp.: Zmiana imienia i nazwiska

#21 Demiurg#

Nie ma takiej możliwości. Konto należy do osoby, na dane której zostało założone. Załóż sobie własne konto. Czasem można zmienić imię lub nazwisko w przypadku drobnych błędów podczas wpisywania przy rejestracji, albo po urzędowej zmianie danych osobowych, czy po zmianie po wstąpieniu w związek małżeński, ale zmiana właściciela konta zwykłego nie jest możliwa.

Odpowiedz
Ładowanie...