anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana wielkości miniaturek w listach towarów...?

slawek2000
#9 Pomysłodawca#

Witam Wszystkich

Ostatnimi czasy Allegro wprowadziło "modernizację' interfejsu serwisu powiększając ABSUDRALNIE wielkość miniaturek w wyświetlanych listach towarów.

Nie jest ergonomicznie i do przyjęcia aby na 20 calowym monitorze były wyświetlane 4 linijki z oferowanymi towarami - MASAKRA. 

17 (siedemnaście!!!!) kliknięć w scroll-bar aby przejrzeć jedną pełną stronę z towarami.

Próbuję nieustannie pisać w tej sprawie i dostaję uprzejme "Klient ma Pan duże doświadczenie w korzystaniu z Allegro. " i nic się nie zmienia.

Czy tylko mnie to przeszkadza? Jak sobie z tym radzić? Pomniejszenie strony w przeglądarce zmniejsza wszystko. Skryptu na zmniejszanie miniaturek jeszcze nie znalazłem ...

Pozdrawiam Wszystkich

Zrzut ekranu 2020-11-20 120428.jpg

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@slawek2000 Dziękujemy, że podzieliłeś się tutaj z nami swoją opinią. Tak jak już kilkukrotnie informowali Cię nasi pracownicy, Twoja sugestia została przekazana do właściwego zespołu, który przeanalizuje możliwości wdrożenia zmian w tej kwestii.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

slawek2000
#9 Pomysłodawca#

Nigdy nie doczekałem się informacji co jest przeszkodą aby przywrócić stan poprzedni, ani co spowodowało taką porażkę ergonomiczną jaką dziś mamy.

Przecież tu nie chodzi o możliwości techniczne (bo to jest banalne) tylko o politykę Allegro.

Przy takim zaśmieceniu interfejsu jak dołożycie możliwość wyboru wielkości miniaturek nic gorszego się nie stanie niż jest,

W dawnych czasach był możliwość wyboru interfejsu. 

oznacz moderatorów