anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmuszanie kupujących do korzystania z łączenia ofert i podawanie błędnej najniższej ceny

piomq
#9 Pomysłodawca#

Fantastycznie, że zmuszacie ludzi do oglądania widoku połączonych produktów. Szkoda tylko, że funkcja ta dalej działa jak beta. Zabieracie możliwość sortowania wg ceny z dostawą tuż po wyszukiwaniu. Zmuszacie użytkownika do wchodzenia w produkt i dopiero tam jest opcja sortuj wg ceny z dostawą.

Tylko, że np. jak szukam konkretnego modelu słuchawek to po co mam potem jeszcze 5 kart otwierać, każdą z listą 3 ofert (a wszystko na te same słuchawki!), bo wasz genialny system uznał, że te oferty to oddzielnie produkty (bo np. sprzedawca walnął się w EAN albo coś pokręcił przy wystawianiu i nie podpięło się prawidłowo) ??? Czemu nie mogę zobaczyć wszystkich ofert na raz, posortowanych wg prawdziwej ceny?

Nie dość, że wasz "Genialny Algorytm" (o nieznanej logice) niepoprawnie podaje najniższa cenę:

3.png4.png

 

to jeszcze nieprawidłowo wyświetla liczbę dostępnych ofert:

1.png2.png

Dajcie opcję wyłączenia tego badziewnego widoku i problem się rozwiąże...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piomq, bardzo Ci dziękuję za tak szczegółową opinię, popartą konkretnymi i merytorycznymi argumentami. Przekazałam je odpowiednim osobom. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów