anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

znikająca opcja dostawy

VanFanClub
#9 Pomysłodawca#

Chcę kupić towar z odbiorem osobistym. W aukcji, po wejściu w warunki dostawy jest taka opcja: "Odbiór osobisty - 0 zł", ale kiedy kliknę "kup teraz" nie mam takiej opcji - wyłącznie paczkomat lub kurier. Co jest "nie tak" i jak to naprawić. Dodam, że sprzedający ma siedzibę niedaleko, towar kosztuje 13.50, więc dostawa podwaja koszt, a raz już kupiłem od tego sprzedawcy i odebrałem towar osobiście, bez dopłat. Teraz opcja znika.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@VanFanClub Kliknij tam "pokaż inne punkty na mapie", potem na tej mapie zaznacz na górze po prawej odbiór osobisty. Oddal mapę, znajdź punkt odbioru i go zaznacz. To jest trudne, ale spróbuj.

oznacz moderatorów

VanFanClub
#9 Pomysłodawca#

Nie działa. Oddalona czy zbliżona mapa pokazuje tylko "paczkomat inpost" i "pokaż wszystkie". Nie ma opcji "odbiór osobisty" na mapie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@VanFanClub No więc sprzedawca niby udostępnia odbiór osobisty, ale praktycznie go nie udostępnia, ponieważ nie podał w odpowiedniej zakładce adresu odbioru osobistego. Skontaktuj się z nim i odbierz osobiście bez zaznaczania tej opcji.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@VanFanClub Sprzedający mógł nie zdefiniować adresu punktu odbioru w ustawieniach swojego konta allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

VanFanClub
#9 Pomysłodawca#

Poprzednio kupiłem z odbiorem osobistym.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@VanFanClub Sprzedawca może nie udostępnia takiej formy zakupu. Zadzwoń do niego lub napisz i zapytaj.

oznacz moderatorów