anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikneły mi wiadomości od sprzedającego gdzie miałem najważniejsze dane zakupionego produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:53288262
#2 Obserwator#

Wszystko jest opisane w pytaniu ale powtórze znikneły mi wiadomości od sprzedającego gdzie miałem najważniejsze dane zakupionego produktu bez nich nic nie moge zrobic

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Minął czas, 6 miesięcy, wiadomości są także na mailu: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o...  możesz prosić moderatorów, powinni pomóc: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:53288262
#2 Obserwator#

Da sie jakoś odzyskac te wiadmosci?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapytaj moderatorów: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:53288262
#2 Obserwator#

Dzieki pomogło

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:53288262 rozumiem, że udało Ci się uzyskaź dostęp do wiadomości? Przechowujemy je przez 6 miesięcy, ale otrzymujesz je też na skrzynkę e-mailową, więc możesz też w ten sposób je odzyskać (tak na przyszłość) 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
timor_99
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.  Też przydarzył mi się ten problem, że poszukuje wiadomości ze sprzedającymi. Kupiłem od dwóch różnych ten sam przedmiot tylko o innej średnicy. U jednego było lekkie zamieszanie z dostawą i otrzymałem produkt po 2 tygodniach i obiecał mi zniżkę przy następnym zamówieniu. A że czas na kolejne zamówienie to postanowiłem się odezwać do tego sprzedawcy 😛 Lecz nie pamiętam, który z tych dwóch to był i myślałem, że otrzymam odpowiedź przeglądając rozmowy na Allegro. @la_nika Czy mógłbym prosić o pomoc w odzyskaniu tychże wiadomości? Są one z listopada/grudnia 2020. 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@timor_99 wiadomości są przechowywane w Centrum Wiadomości przez 6 miesięcy, więc te z listopada/grudnia 2020 nie będą już widoczne. Możesz przeszukać swoją skrzynkę e-mailową z tego okresu, być może uda Ci się odnaleźć powiadomienie dotyczące tych wiadomości.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów