anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

znikneły rzeczy z koszyka

Pisara
#1 Nowicjusz#

miałem duzo różnych rzeczy w koczyku, koszyk niestety jest pusty? czy można go jakoś odtworzyć ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Nie można, musisz ponownie wyszukać oferty i dodać je do koszyka.

oznacz moderatorów

Terrmit
#9 Pomysłodawca#

I to jest lipa straszna. Wyszukanie przedmiotu trwa czasami długo, a jak zniknie, to nie masz ani nazwy, ani symbolu przedmiotu. Lipa. Szukasz od początku, czasami po obrazkach znajdę o ile pamiętam cokolwiek z nazwy, ale najczęściej zniechęcam się.

Dziwę się, że allegro nic z tym nie robi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

👺👵

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przedmioty znikają z koszyka jak ty obserwujesz je i masz w koszu a inni w tym czasie wykupią daną ilość wystawioną w aukcji. Sprzedawca wtedy ponawia aukcję jak ma ten sam asortyment ale to już jest inny numer aukcji i nie może być w koszyku. Najlepiej szybciej finalizować to co jest odłożone w koszyku.

oznacz moderatorów

Terrmit
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź kolekcjoner608. Ale ja wiem dlaczego one znikają z koszyka. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby nie znikały z koszyka. To jest tylko dobra wola Allegro, aby to rozwiązać i odrobina pomysłu. Jak już pisałem, Allegro mogłoby "wyszarzyć" taki przedmiot i np. zmieniać jego ilość w koszyku na "0" (zero). Dla programistów to są proste rzeczy do zrobienia. Trzeba tylko chcieć.

oznacz moderatorów