anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwort towaru zakupionego na raty

k_lesna2
#1 Nowicjusz#

dzień dobry

zwróciłam towar zakupiony na raty 0%

sprzedawca poinformował mnie 11.09.2020 o dokonaniu zwrotu w tym dniu gotówki

allegro poinformowało mnie że zwrot niedługo pojawi się .......

gdzie mogę zobaczyć czy moje zobowiązanie zostało pomniejszone

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli otrzymałaś maila od Allegro o zwrocie wpłaty, to te pieniądze wróciły do banku udzielającego rat. Teraz musisz skontaktować się z bankiem w celu rozwiązania umowy kredytowej.

oznacz moderatorów

jackoob91
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, opiszę najpierw sytuację. Kupiłem opony na raty zero. W dniu kiedy już miały przyjść okazało się że kupiłem przez pomyłkę zły rozmiar, po konsultacji dowiedziałem się, że najlepsza opcja jest poproszenie kuriera o odesłanie opon, tak zrobiłem. I teraz moje pytanie wygląda następująco. Kiedy mogę się spodziewać zwrotu pieniędzy i rozumiem że będzie to zwrot na konto rat zero? Jak ogólnie teraz wygląda ta procedura. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jackoob91 Sprzedawca w takiej sytuacji powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni. Gdy to zrobi, otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro. Pieniądze wrócą do banku i jeśli to raty PayU, skontaktujesz się z bankiem w celu rozwiązania umowy kredytowej. Jeżeli to raty Od.nowa, nie musisz rozwiązywać z bankiem umowy, ponieważ zwrócona kwota zasili Twój limit odnawialny do wykorzystania na kolejne zakupy ratalne.

oznacz moderatorów