anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków - blik

MAMY ROZWIĄZANIE!
Polishsheep
#7 Wielbiciel#

W grudniu kupiłem kurtkę, jednak nie udało mi się jej odebrać. Miałem dostać zwrot środków, a ja kupiłem kurtkę przez środki z Allegro Pay. Liczyłem że środki zostaną przesłane mi na konto, lub miałbym chociaż opcje ich wypłacenia, jednak ich nie mam. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Polishsheep rozumiem, że odstąpiłeś od umowy z pierwszego zamówienia i nie otrzymałeś za to zwrotu środków na konto z którego dokonałeś płatności? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Polishsheep od tego sprzedającego w grudniu kupiłeś dwie kurtki.
W zamówieniu nr b21b7090-805d-11ed-948c-abe387414d33 (20.12.2022) i to zamówienie zostało opłacone Allegro Pay, odebrane z paczkomatu, a wpłata została zwrócona przez sprzedającego czyli zwiększyła Twój dostępny w Allegro Pay limit (jeśli sam nie spłaciłeś tego zamówienia wcześniej). 
Oraz w zamówieniu nr 3cbe5130-7beb-11ed-ab3a-a3d5f60cb73a (zakup z 14.12.2022), które zostało opłacone BLIKiem, a zamówienie nie zostało odebrane.
Czyli sprzedający zwrócił wpłatę z innej transakcji (jest to ta sama kwota), więc najważniejsze pytanie to czy spłaciłeś w Panelu Allegro Pay zakup z 20.12.2022?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Polishsheep
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Właśnie nie opłacałem, nie wiedziałem czy to po zwrocie opłaci się automatycznie czy nie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedajacy zwraca środki to zwiększają one twój limit Allegro Pay.

oznacz moderatorów