anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot a wygaśnięcie SMART

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kloss82
#8 Zapaleniec#

Hejka, kończy mi się jutro SMART a nie wiem, czy nie trzeba będzie zwrócić jakichś zakupów, których jeszcze nie dostałem (są w drodze). Czy jeśli będę chciał dokonać bezpłatnego zwrotu w ramach SMART po wygaśnięciu SMARTA będzie to możliwe na podstawie faktu, że SMART był aktywny w dniu zakupu towaru czy też będę musiał sam pokryć koszty paczkomatu przy odsyłaniu?

 

Dzięki za pomoc.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Liczy się data zakupu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

jeśli wygenerujesz kod do zwrotu ....tak , a jak system cię nie przepuści będziesz musial za przesyłkę zapłacić

oznacz moderatorów
Kloss82
#8 Zapaleniec#

jeśli wcześniej (tj. przed upływem smarta) wygenerujesz kod do zwrotu będzie okej. Czyli to jest rozwiązanie. Potwierdzone na sobie. Dzięki.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Kloss82 Trochę błądzisz, bo jeżeli zakupiłaś  ze Smartem, mimo że się kończy jutro, to masz czas 14 dni na darmowy zwrot( w tym czasie wygenerujesz kod) i 14 dni na odesłanie.

oznacz moderatorów
Client:93046439
#1 Nowicjusz#

I jak udało się zwrócić po wygaśnięciu Smart?

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Kloss82 - a dlaczego zakładasz, że będziesz musiał zwrócić część zakupów? Kupujesz dla darmowej wysyłki SMART i potem część zwracasz?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów