anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Client:73634614
#7 Wielbiciel#

Hej! Pierwszy raz kupowałam co na Allegro.. i mam teraz problem. Postać się opisać w skrócie. 

Zamowilam sobie przedmiot zapłaciłam za niego (najprawdopodobniej przez PayU bo tak widnieje w mojej histori na koncie bankowym) niechcący kliknęłam na zwrot tej paczki przez co sprzedający przelał mi te pieniądze spowrotem jednak pieniędzy nie otrzymałam do dziś.. napisałam do konsultanta w swoim banku i dowiedziałam się ze ta płatność która robiłam przy zamowiniu jest zawieszona i czeka na weryfikacje.. jak mogę się ubiegać o anulowanie tej płatności? By moc dostać pieniądze na konto : / 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Nie bardzo wiadomo, o co Ci chodzi. Sprzedawca zwrócił wpłatę i nie masz pieniędzy? Skoro zwrócił, to wcześniej musiał ją otrzymać. Otrzymałaś maila od Allegro o zwrocie wpłaty? Jeśli nie, sprzedawca mógł wpłaty nie zwrócić. Najlepiej zapytaj o to na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f podając szczegóły tej płatności.

oznacz moderatorów

Client:73634614
#7 Wielbiciel#

Niestety nie mogę sprawdzić maila na które niby zostało wysłane potwierdzenie przelewu gdyż jest stare i nie mam do niego dostępu. Rozmawiałam wczoraj i dziś z konsultantem mbanku. Faktycznie płatność która robiłam za ten przedmiot jest wyświetlona w zakładce zablokowane. Wiec nie wiem czy wgl było to zapłacone. Z tego co wiem było. I pani u której robiłam zakup pisała ze zrobiła przelew dwuktonie. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:73634614 W historii Twoich zakupów widzę tylko jedną ofertę: "Podgrzewacz Iqos 2.4+ różowy nowy Wysyłk Gratis". To zamówienie jest opłacone. 

Może sprzedający zwrócił środki bezpśrednio na Twój rachunek? Podawałaś mu numer konta banowego?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów