anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot srodkow allegro

zetlogistic
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry 🙂 
Jako ze byl blad, sprzedajacy zwrocil mi srodki za zakup

Niestety srodki ida juz 7 dni - i dojsc nie moga
Potwierdzenie nadania mam itp zwrot payu (na to z czego placilem - czyli karte)

Niestety mimo 7 dni i braku srodkow, allegro kazało mi pisac do mojego banku skladac reklamacje,
Niestety bank takiej reklamacji nie chca przyjac , poniewaz na potwierdzeniu allegro nie ma ani numery karty , ani numeru konta przelewu, (bank nawet nie wie czy zostal dokonany zwrot na moje konto) wiec nie widza podsatw do reklamacji platnosci - ktorej wedlug nich nie ma,
OCzywiscie pieniedzy na koncie brak, i to ja musze latac, pisac reklamacje, udowadniac itp...

Piekne podejscie allegro 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zetlogistic Widzę, że korespondencja w tej sprawie trwa (nr 08326510), a konsultantka wczoraj wieczorem zapowiedziała, że się do Ciebie odezwie, kiedy uzyska więcej informacji. Dlatego proszę Cię o cierpliwość. Czekaj na wiadomość od niej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

zetlogistic
#7 Wielbiciel#

juz napisalem w korespondencji ze nie chce zadnej wiecej odpowiedzi 🙂 w 4 literach mam juz te 20zł , skoro powstalo takie cos jak spolecznosc, to poprostu tylko opisuje proceder , jak postepuje allegro 🙂 i jak sobie trzyma pieniadze, od jednego 20zl przy tysiacach userow,  ktorzy biora zwrot przez payu , calkiem ladna suma wam sie zbiera na % 🙂 

Czekam z niecierpliwoscia na **piiip**a ;D oni przynajmniej nie kradna naszych pieniedzy 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@zetlogisticmoim zdaniem przetrzymają jeszcze kilka dni i oddadzą, albo już oddali, bo narobiłeś szumu tutaj 🙂

oznacz moderatorów

zetlogistic
#7 Wielbiciel#

dzisiaj kolejny dzien i brak pieniedzy 🙂 twierdza ze przelew wykonany, nie potrafia dac pootwierdzenia w pdf, - potwierdzenie w formie napisanego tekstu w mailu 🙂 gdzie nikt tego jako potwierdzenie przelewu nie przyjmie, 
I kazali mi latac po bankach reklamacje pisac 🙂 pojde z wydrukowanym mailem, na slowo honoru mi uwierza pewnie 🙂

Szkoda mi slow i czasu, dla mnie banda zlodzieji i tyle 😉

oznacz moderatorów