anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru - problem z wygenerowaniem kodu paczkomatu

Arissa
#1 Nowicjusz#

Cześć,

Chciałam zwrócić towar, który otrzymałam wczoraj bo oczekiwałam czegoś innego. Zwrot chciałam zrobić przez "Allegro paczkomaty Inpost" ale nie mogę wygenerować kodu paczkomatu. Pojawia się komunikat " Coś poszło nie tak. Wymagany jest polski numer telefonu odbiorcy." 

W danych sprzedawcy widzę, że jakiś numer jest podany jako kontaktowy ale jest on mocno.. dziwny.. +48 746600000 . Przy adresie z kolei jest numer telefonu z kierunkowym +86

Wysłałam wiadomość do dostawcy i otrzymałam odpowiedź że dodali numer ale Allegro nie pozwala na generowanie kodów zwrotnych i szukają ich managera aby go rozwiązać (dodam, że numer się nie zmienił). Proponują klikanie w jakiś link, wchodzenie na czat i proszenie o bezpłatną etykietę zwrotu.. Dla mnie to dziwne, boję się klikać w jakieś linki.  Ale chyba nie pierwszy raz taką sytuację mają bo odpowiedź przyszła szybko i w dwóch językach, adres wygląda na chiński. Mieliście taką sytuację? Co robić? jest szansa na bezpłatny zwrot?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arissa Cześć. Podaj mi proszę numer zamówienia, które chcesz zwrócić 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arissa
#1 Nowicjusz#

Cześć,

Numer oferty to: 12305396326

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Arissa Dziękuję za numer oferty. Wygenerowałam dla Ciebie etykietę zwrotną Poczty Polskiej. Pobierzesz ją w zakładce Kupione w szczegółach tego zakupu. 

Niestety ze względu na to, że pierwotny numer Sprzedającego był nieprawidłowy, nie ma możliwości wygenerowania etykiety InPost. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie duży problem 😞 Paczkę nadasz w placówce Poczty Polskiej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arissa
#1 Nowicjusz#

Etykieta wydrukowana, nadam na Poczcie.

Dziękuję Ci bardzo za pomoc!

oznacz moderatorów