anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

Client:41604763
#1 Nowicjusz#

Kupiłam Allegro smart. Chcę zwrócić towar który ma wysokość 2,5 m, wybrałam opcje- poczta polska (bo była taka możliwość), niestety poczta powiedziała że przyjmuje towar do 1,5 m. Jak zmienić sposób zwrotu, żeby odebrał go kurier (bo w chwili obecnej nie mam etykiety) i żeby nadal było za darmo? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Poproś o pomoc w tej sprawie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

Najszybszy jest czat.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:41604763 to w jaki sposób sprzedawca dostarczył Ci przedmiot?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:41604763 sprzedawca może mieć podpisaną umowę na przewóz takich gabarytów. I zwrot przez zwykłego Kowalskiego może być utrudniona albo i niemożliwa. Możesz jeszcze skontaktować ze sprzedawcą i dogadać się ze zwrotem że on odbierze na swój koszt a Tobie zwróci pieniądze z potrąceniem za jego transport.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Client:41604763 - nic nie piszesz w jaki sposób otrzymałeś przesyłkę , jakim kurierem.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@maxr01  Może to jest bambus. One szybko rosną😂

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Fakt... Ale jest problem... Ktoś musiałby go sowicie podlać w czasie przesyłki.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów