anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:68061606
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie, kupiłam piecyk żeliwny z całym zestawem rury itp. Chcę go zwrócić gdy zadzwoniłam do dostawcy to usłyszałam że mogę zwrócić tylko piecyk i zwrócą mi tylko za piecyk a za wszystkie akcesoria rury itp nie zwrócą. Czy to możliwe? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, sprzedawca próbuje Cię okłamać, masz prawo zwrócić wszystko i otrzymać zwrot wpłaty za cały zakup + za koszt dostawy do Ciebie. Odsyłasz na własny koszt.

oznacz moderatorów
Client:68061606
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź. I co mam zrobić w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Otworzyć dyskusję 🙂

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Echh  guru,  guru...  Zamiast  wkleić odpowiedni  link  do owej  dyskusji,  to  tylko  rady udzielasz☹️

Wiem  nie  chcesz konkurencji  szkodzić,  ale  na przyszłośc  przygotuj sobie  całą  liste odpowiednich linków  na  pulpicie, no i wtedy  drżyj konkurencjo !!!

Bo konkurencja  też na pewno ma taką listę  tylko że  korektorem pomazaną 🤣

Pozdro👍

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@br., wybacz, żem siem nie pszygotofał 😞 next time linki bende miau w notatniku, najwyżej dam wszystkie, niech sobie kupujący wybierze 😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wyślij mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy lub zrób zwrot całego zakupu w zakładce Kupione, a potem odeślij przedmioty. Jeśli nie otrzymasz pieniędzy za wszystkie odesłane towary + za koszt dostawy do Ciebie, otworzysz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa , w której pracownik Allegro pomoże Ci w odzyskaniu środków.

oznacz moderatorów
Client:68061606
#7 Wielbiciel#

Powiedzieli mi  że te rury są czarne i za zapłaciliśmy 100 zł więcej za inny kolor i że ten kolor nie należy do wzrostu

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:68061606  jeśli rury były malowane na indywidualne zamówienie, to nie możesz ich zwrócić 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:68061606  Każdy kolor oferowany w aukcji należy do zwrotu, odeślij towar, otwórz Dyskusję i domagaj się zwrotu całej wpłaty.

oznacz moderatorów
Camper_Voyager
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 Jeżeli produkt został wykonany na indywidualne zamówienie klienta to nie można go zwrócić. Sprzedawca pewnie posiada rury jakiegoś koloru i na specjalne zamówienie czyli wytworzenie produktu pod klienta specjalnie maluje te rury. W tym przypadku reguluje to ustawa o prawach konsumenta 

"

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb."

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli kolor jest dostępny w aukcji, zwrot takiego towaru nie podlega wyłączeniu przewidzianemu ustawą i jest możliwy. Jeśli kupujący sam określił i wybrał kolor spoza oferowanych na aukcji, towar nie podlega zwrotowi.

oznacz moderatorów
Camper_Voyager
#9 Pomysłodawca#

Chyba, że rury i reszta akcesoriów została wykonana specjalnie pod wymiary na jej zamówienie , wtedy nie może zwrócić takiego towaru. 

oznacz moderatorów