anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
trzepot-skrzydel
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, zakupiłam od jednego sprzedającego trzy przedmioty - jeden z nich zwróciłam (całość zamówienia powyżej 70zl, cena towaru zwracanego - 22zl), otrzymałam zwrot na konto 22 zł oraz maila z informacją : 8,99 zł proszę przesłać na numer konta ( i tu podany nr konta oraz dane sprzedającego). I tu pojawia się moje pytanie, bo jak rozumiem 8,99 to kwota jaką sprzedający chce otrzymać za przesyłkę. Tylko co w przypadku kiedy zamawiam za pomocą smarta a na aukcji jest informacja o darmowym zwrocie - zamawiałam za pomocą paczkomatu i w taki sposób towar został zwrócony. Już nie raz zwracałam towar za pomocą allegro, ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją, że otrzymuje maila w którym nie ma żadnej informacji z jakiego tytułu to kwota - po prostu otrzymywalam zwrot gotówki na konto. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

@trzepot-skrzydel  Nic nie musisz zawracać.

oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Nic nie musisz zwracać. 

Nawet jak kupisz za 41 zł , oddasz towar sprzedawcy za 30 zł , a zostawisz sobie za te 11 zł. 

Tylko wtedy lądujesz na CL sprzedawcy - standardowo, jest on "do tyłu" na transakcji , a nikt nie lubi na ALL sprzedawać ze stratą. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pretensje do Allegro.😁

oznacz moderatorów