anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwróciłem przedmiot z Allegro Pay. Kiedy i jak otrzymam zwrot środków?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_arti
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
zakupiłem przedmiot korzystając  z opcji Allegro Pay, po czym dokonałem zwrotu, gdyż nie spełaniał moich oczekiwań. W międzyczasie, zgodnie z harmonogramem spłat Allegro Pay, spłaciłem m.in. ów przedmiot. Kiedy i jak otrzymam zwrot środków?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@_arti Zobacz to;

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay - środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy - zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe - skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Kontaktuj się z Allegro i domagaj się zwrotu zapłaconej kwoty po odstąpieniu od umowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@_arti@xyz96 dobrze Ci radzi. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
_arti
#7 Wielbiciel#

Super! Dzięki! 🙂

oznacz moderatorów
natalia85_in
#7 Wielbiciel#

Witaminy bo jestem w takiej sytuacji zakupiłam przedmiot I zapłaciłam przez Allegro pay i anulowalam zakup czyli sprzedający jak dobrze zrozumiałym ma aż miesiąc na zwrócenie pieniazkow pozdrawiam

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@natalia85_in Nie ma miesiąc. Allegro czeka do miesiąca, a sprzedawca powinien zwrócić środki niezwłocznie, najpóźniej w czasie 14 dni.

oznacz moderatorów