anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie wznawianych ofert z katalogiem produktów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dlaczego od około 5 dni niektóre automatycznie wznawiane oferty nie łączą się z katalogiem produktów, pomimo tego że wcześniej były połączone?

Mam już 7 takich ofert:

13412320122

13408098279

13408052575

13407159839

13403544600

13396911942

13392811839

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Poprosiłam o sprawdzenie tych ofert. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@nat_not  Dziękuję i czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Dostałam informację, że wskazane oferty zostały wystawione jako podobne. Najprawdopodobniej oferty źródłowe, z których je wystawiłeś, nie były powiązane z katalogiem. Jeśli było inaczej, proszę Cię o przesłanie również numerów tych ofert.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@nat_not Były połączone.Proszę bardzo przykłady poniżej.

13386028258

13369211693

13366754250

13379825765

13380955987

13380900453

13375302260

Są to te same oferty przed wznowieniem.Połączenie z katalogiem miałem na poziomie 100%.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Dziękuję. Przekazałam tę sprawę do ponowniej konsultacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Cztery dni trwa wyjaśnianie sprawy (konsultacje).Na prawdę nikt nie jest w stanie tego ogarnąć?Tym bardziej że jest to już nie pierwsze tego typu zgłoszenie.W zamian wczoraj dostałem maila pod tytułem "Czy jesteś zadowolony z odpowiedzi?"

Nie, nie jestem, bo odpowiedzi i wyjaśnienia jako takiego nie było.Stworzyliście niestety coś nad czym nie panujecie.Allegro od Sprzedających wymaga odpowiedzi przed upływem 24h, za to samo ma na to wywalone.Skoro Sprzedający za nieterminowe odpowiedzi są karani spadkiem jakości sprzedaży, to może warto pomyśleć aby konsultanci, osoby odpowiedzialne za nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu który został wprowadzony, były karane obcięciem pensji (nie wspominając o premii).Może wtedy w tematach ruszałoby się wszystko szybciej.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Tak jak napisała Natalia dwa dni temu, przekazałyśmy przykłady, które wskazałeś do ponownej konsultacji, ale niestety jeszcze nie dostałyśmy odpowiedzi, więc w tym momencie mogę jedynie poprosić Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Dzięki za odpowiedź ale nie zmienia to faktu że powstał jakiś kolejny problem z katalogiem.Pierwszy który zgłaszałem i który nie został wyjaśniony to to, że przy wystawianiu przedmiotów w niektórych kategoriach, a dokładnie Elektronika-fotografia-aparaty analogowe-lustrzanki, przy wystawianiu woła o kod EAN, gdzie kod ten jest opcjonalny.Nie można aukcji wystawić jeśli takiego przedmiotu nie ma w katalogu i nie ma z czym go powiązać.Tworzyć nowego przedmiotu katalog nie chce.Piszę tutaj o przedmiotach używanych.Nie dziwię się że ktoś wpisuje kod EAN z parówek z biedronki tylko po to aby wystawić aukcję.Teraz powstał kolejny problem po wznowieniu ofert, które były wcześniej z katalogiem powiązane.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 skończyło się miejsce na serwerach przeznaczone dla błędów w katalogu, teraz pisze rylcem na kamiennych tabliczkach - trwalsze to a szybko i tak nie bedzie rozwiązane...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Jeśli chodzi o ten problem, mamy potwierdzenie, że prace nad jego usunięciem trwają. Przepraszamy za te nieprawidłowości. 

Sprawa, którą zgłaszałeś jako pierwszą w tym wątku, wciąż nie jest wyjaśniona. Zespół, z którym konsultowałam Twoje zgłoszenie, potwierdził, że nowe oferty powinny być powiązane z katalogiem. Wciąż jednak nie udało się ustalić dlaczego nie są. Żeby wyjaśnić tę sprawę, poproszono mnie, żebyś przesłał zrzuty ekranu z widokiem kolejnych wykonywanych czynności podczas wystawiania ofert jako podobnych. Zrzuty prześlij na adres: spolecznosc@allegro.pl.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@nat_not Oferty których problem dotyczy, były wystawione jakiś czas temu z opcją wznowienia co 5 dni.Do momentu zgłoszenia, nie było problemu wiązania z katalogiem po automatycznym wznowieniu.Problem powstał ostatnio przy którymś już z kolei automatycznym wznowieniu tych samych ofert, zatem nie jest to na pewno wina wykonywanych czynności, bo takowych nie było.Ilość wcześniejszych automatycznych wznowień od kilku do kilkunastu, a może i więcej.Problem istnieje ewidentnie po stronie serwisu i katalogu.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Przecież tego katalogu nikt nie ogarnia.

Teraz co firma - jako producenta wpisuje nazwę swojej firmy i dziwne kody i modele.

Efekt - jeden ten sam produkt = kilkanaście wpisów w katalogu. Najlepiej sprzedają się te, gdzie za producenta jest podana nazwa firmy sprzedającego.

Tak będzie dalej, coraz więcej, aż ten fikcyjne projekt polegnie...

Nikt tego nie lubi, ani sprzedający, ani kupujący, nawet pracownicy Allegro są przeciw temu.

Jednak z jakiegoś dziwnego powodu - jest on nadal rozwijany, pomimo niechęci wszystkich, pomimo coraz większych nieścisłości, pomyłek i ciągle narastających problemów.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@nat_not @_HolaOla_ Mam rozumieć że temat umarł śmiercią naturalną jak wiele innych?Specjaliści z odpowiedniego zespołu poddali się?

oznacz moderatorów