anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszaleję z tym katalogiem

Methrylis
#13 Ambasador#

Czy ja mogę prosić jakąś żywą osobę, która skoryguje błąd automaciku odpowiedzialnego za akceptację lub odrzucenie błędu? Bo szlag mnie zaraz jasny trafi i krew zaleje!

Od dobrego tygodnia usiłuję wrzucić KUBEK do kategorii... uwaga... KUBKÓW. Ale automacik twierdzi, że nie: skoro było kiedyś dodane w "Zabawne gadżety", to ma tam siedzieć i koniec. 

Naprawdę oszaleć można.

Dlatego proszę uprzejmie  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  o przeniesienie kubka do właściwej kategorii. Niżej szczegóły:

EAN kubka: 5908276482733

Kategoria, do której kubek powinien trafić:  Dom i Ogród - Wyposażenie - Zastawa stołowa - Kubki

Numeru oferty nie wskażę, bo jej nie ma - nie opublikuję oferty pod złą kategorią i nie zrobię tego dopóki katalog nie nakieruje mnie na prawidłową kategorię, czyli kubki. Ale żeby tak się stało, muszę zgłosić błąd kategorii. A to automacik mi skrupulatnie blokuje. 

Z góry dzięki za pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis dla tego produktu są możliwe dwie kategorie, jedna to wspomniane Zabawne gadżety, ale druga to Dom i Ogród - Wyposażenie - Zastawa stołowa - Kubki 🙂
Dlatego podczas wystawiania wybierz proszę tę kategorię.
Aby to zrobić kliknij "zmień" przy kategorii i zobaczysz takie okno:

la_nika_0-1670322032169.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@la_nika u mnie to niestety troszkę inaczej działa, bo korzystam z API. Aby wystawić produkt, muszę go mieć z góry podpięty pod produkt. Do tego używa się szkicu, ale podczas łączenia szkicu z katalogiem, katalog uparcie każe mi umieścić kubek w kategorii 'zabawne gadżety'. I z tego poziomu - niestety! - nie da się wybrać żadnej innej kategorii.

Bo owszem, mogłabym wystawić kubek pod złą kategorią i potem ją podmienić. Ale zwyczajnie uważam, że kategoria "zabawne gadżety" nijak ma się do kubków. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis rozumiem, aczkolwiek jestem sobie w stanie wyobrazić zabawny kubek, a nawet widziałam takie na Allegro 🙂 Daj mi chwilkę postaram się zmienić główną kategorię dla tego produktu i wtedy z automatu wskoczy Ci w API ta główna kategoria.
Dam znać, czy będzie to możliwe.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis gotowe 👍 Główną kategorią dla tego produktu jest już  Dom i Ogród - Wyposażenie - Zastawa stołowa - Kubki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Lepiej nie oszaleć, nie ma środków na leczenie.🤗

oznacz moderatorów