anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tak to się zgłasza błędy w katalogu

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

jak widać na załączonym obrazku  , a 100ml pasty to niestety nie to samo co 100g ,ale pracownik allegro oczywiście odrzuca wniosek pomimo widocznych parametrów na zdjęciu .... pytam Was  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  po co mamy sobie obijać palce o klawiaturę ?

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
az1rael
#21 Demiurg#

A po co allegro wiedza z fizyki na poziomie szkoły podstawowej 

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria @az1rael I jak już dzisiaj napisałem z matematyki. To się w głowie nie mieści... 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@biosorcerer matme to oni znają doskonale kasę liczyć potrafią i zaksięgować sprzedawcy koszt pok na konto to mają opanowane na perfect grosza nie zaplać to windykacja już za tobą lata jak smród po gaciach 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael 100g pasty to mniej więcej 75 - 80 ml tylko czekam , bo dyskusja to tylko kwestia czasu ,

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria Dzizus Krajst Superstar - weź wystaw fakturę za korki z fizyki/matny po udanej interwencji 😋

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria dziękuję za Twoje zgłoszenie! Przekazałam je do zespołu, który zajmuje się katalogiem produktów, gdy tylko otrzymam odpowiedź, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@la_nika A do czasu zatwierdzenia zmiany aby zgadzała się ze stanem faktycznym kto będzie odpowiadał za wprowadzenie klientów w błąd?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell no jak to kto sprzedający że mimo wielokrotnych prób nie udalo mu się przepchnąć zmiany przez produktyzację byl więc za mało nachalny i skuteczny 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika DZIĘKUJĘ , szkoda tylko ,że jedynym wyjściem bylo poruszenie tematu na Gadane .... pozdr😀

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria mam już odpowiedź! Twoja sugestia nie została odrzucona, osoba która ją rozpatrzyła zgodnie z Twoją sugestią dodała wagę w gramach, a także dodała smak i to spowodowało, że pojawił się błędny komunikat o odrzuceniu Twojej sugestii, kiedy tak naprawdę ta zmiana została wprowadzona. 
Tutaj taka sugestia na przyszłość, żeby  nie bazować tylko na komunikatach od konsultantów w zakładce Sugestie zmian, warto ich poprosić, aby sami sprawdzili co zostało zmienione. Często zdarza się tak, że odrzucamy jakąś sugestię, ale dlatego żeby stworzyć jeszcze lepszą nazwę.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
anitaw40
#10 Popularyzator#

Witaj @la_nika dobrze że o super nazwie mówisz, i że takie nadajecie.

To co w przypadku oferty z załączonego zdjęcia?

Co mam klientowi sprzedać?

Bo zdjęcie co innego, opis pokrywa się ze zdjęciem ,ale wasza nazwa już nie.

Pozdrawiam cieplutko

5901350489000.JPG

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@anitaw40 A nie masz spodni bezacetonowych o zapachu miodu w sprayu? 😉

oznacz moderatorów
anitaw40
#10 Popularyzator#

Skończyły się, pozostały tylko z acetonem, ale nazwa i tak jest nieprawidłowa, a mam na tym samym kodzie EAN z acetonem jak i bez acetonu ponieważ klient w komentarzu do zamówienia musi napisać jaki model chce otrzymać nie wspominając o zapachu 😀😁😂🤣.


Zapach jest też do wyboru: miód lipowy, miód spadziowy, miód gryczany
miód akacjowy, miód nawłociowy, miód faceliowy, miód fasolowy, miód malinowy, miód wrzosowy, miód wielokwiatowy, miód rzepakowy

A tak na poważnie to proszę o szybką poprawę tego błędu, bo na drugiej pozycji na tym kodzie jest jeszcze coś innego.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@anitaw40 Zaktualizowaliśmy dane produktu z EAN 5901350489000 (nazwa to: Zmywacz bezacetonowy Delia Cosmetics 100 ml)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@anitaw40 Cześć. 🙂 Ten kod EAN należy do marki DELIA COSMETICS (produkt to zmywacz do paznokci) i stąd kategoria w produkcie. 

Możesz to samodzielnie sprawdzić tutaj: https://gepir.pl/ 

ko_alka_0-1678449808888.png

Oznacza to, że w produkcie Spodnie pszczółka wielokolorowy r.176-182 kod EAN jest niepoprawny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
anitaw40
#10 Popularyzator#

Witaj, ale ja to wiem do kogo należy kod EAN ponieważ mam produkt w ręku, to nie ja mam szukać błędu ponieważ skoro pobieracie dane z bazy danych gtin to odłączcie niepoprawne produkty w danej kategorii do której nie należy kod EAN.

Dałam przykład tego jednego konkretnego przypadku, a są ich tysiące.

Proszę o szybką poprawę tego błędu bo na drugiej pozycji na tym kodzie jest jeszcze coś innego.

Nie chce mi się naprawiać katalogu za was ponieważ są nieraz tak oczywiste błędy, że jedna osoba gdzie zgłaszam np. nazwę marki odsyła do katalogu gdzie producent powielił wpis producenta z marką własnego produktu i to jest paranoja a mój opis tego przypadku nic nie pomógł bo katalog ważniejszy.

oznacz moderatorów
anitaw40
#10 Popularyzator#

Nie chodzi o kategorię, a o nazwę produktu, zaznaczyłam ją dla informacji.5901350489000_2.JPG

oznacz moderatorów
Client:110143050
#11 Animator#

@la_nika "Często zdarza się tak, że odrzucamy jakąś sugestię, ale dlatego żeby stworzyć jeszcze lepszą nazwę."

A to wystarczyło dodać trzeci status, który o tym informuje? Skoro zmiany są publiczne, dlaczego by o nich nie informować w zgłoszeniu? Szczególnie w kontekście API tutaj to wydaje się okropnym rozwiązaniem. Zgłaszam wam coś a tu się okazuje, że się zastosowaliście do sugestii ale zmieniliście kilka parametrów przy okazji. Skąd mam wiedzieć, że odrzucenie = akceptacja? Przykro mi, ale to nielogiczne. Mam sprawdzać po każdym odrzuceniu sugestii, czy wprowadziliście zmianę?

Jako programista, stwierdzam że to jest głupie. A co dopiero ręcznie klikać i to sprawdzać.

oznacz moderatorów