anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie produktu z błędnym EAN

goskad2002
#7 Wielbiciel#

Witam

Kiedyś utworzyłam 3 produkty pod marką: Herbata Kwitnaca i one maja błędne numery EAN. Czy mogę je teraz usunać z bazy produktow Katalogu Allegro?

Jak tylko utworze prawidłowe kody EAN do swoich produktow to ponownie je pododaje z prawidłowymi danymi.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@goskad2002 Czy możesz podać mi EANy tych produktów, żebyśmy mogli je zidentyfikować? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

goskad2002
#7 Wielbiciel#

witam Tak oczywiście: wszytskie produkty pod marka: Herbata Kwitnaca.

EAN (GTIN): 1481001841 ZESTAW 24 RÓŻNYCH HERBAT KWITNĄCYCH białe zielone
EAN (GTIN): 9781481001847 10 RÓŻNYCH HERBAT KWITNĄCYCH TUBA DZBANEK 1L filtr
EAN (GTIN): 1481001779 ZESTAW 10 RÓŻNYCH HERBAT KWITNĄCYCH folia WSTĄŻKA

Kiedyś udało się dodac do katalogu jednak te numeru EAN byly przypadkowe, aby tylko polaczyć mój produkt z produktem realnym/właściwym.

Niestety na rynku nie ma produktów ktorych ja sprzedaje w kategorii Supermarket. To są autorskie bombonierki z 25 róznymi herbatmi i nikt oprocz mnie takich nie sprzedaje .

Jak tylko wygeneruje kody prawdziwe EAN do produktow to stworze w katalogu allegro nowe produkty marki Herbata Kwitnaca.

 

Inaczej, tj teraz podpinam pod produkt z bombonierka, z katalogu allegro inne herbaty, i niestety Klienci są w błędzie, po pytaja mnie ktora w konću herbata jest na aukcji. Czy ta z podpietego produktu z Katalogu czy ta rzeczywista z tytułu aukcji i opisu. Troszkę zamieszanie się robi.

 

Dlatego wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem że wygneruje ok 40 kodow EAN do swoich produktow i pododaje do Katalogu Allegro.

 

Pozdrawiam serdeczne,

 

Herbata Kwitnaca

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@goskad2002 Dziękuję, w takiej sytuacji najlepiej będzie jak zgłosisz błąd w produkcie (opcja: "zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem" dostępna na dole strony) i podasz prawidłowe dane, włączając w to prawidłową markę.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów