anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiony przedmiot na Allegro.

ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

Dzięki otrzymanej informacji mogłem wystawić przedmiot na Allegro (nie Lokalnie). Jednak teraz po sprawdzeniu zobaczyłem inny wpis telefonu - złoty, nie wiem jak można zlikwidować foto i wpis innej aukcji podczas wystawiania.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ojciec2008 ten zapis wynika z połączenia produktu z katalogiem produktów, stworzony produkt był w kolorze złotym, dlatego po połączeniu zarówno kolor, jak i zdjęcia w ofercie zostały zaciągnięte z katalogu.
Ten kod EAN (5908235972435) jest przypisany do produktu w kolorze złotym. W katalogu jest model w kolorze czarnym o EANie 5908235975597, więc jeśli to produkt, który sprzedajesz to połącz proszę ofertę z nim. 

la_nika_0-1670930872871.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za informację. Dawno nie wystawiałem i się pogubiłem, gdzie kliknąć by wystawić aukcję ponownie a tę zakończyć i również inne bo nie są wpisane w odpowiednich działach i kupujący ich nie widzą.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wystawisz od nowa i tak połączą ci to z katalogiem i nadal klienci będą nieświadomi co sprzedajesz .Taki katalog i taki jego urok.

oznacz moderatorów

ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

To znaczy, że w chwili obecnej nie można wystawiać przedmiotów na Allegro. Ale cyrk !!!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ojciec2008 oferty są już zakończone więc podczas ponownego wystawiania połącz ją proszę z produktem o poprawnych parametrach (odpowiednim EANie). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

Dawno nie wystawiałem, to teraz pełno błędów : nie w tym dziale monety (jakieś monety zastępcze?). Chcę zakończyć aukcje ale nie wiem w jaki sposób, żadnej pomocy ze strony Firmy Allegro. Co się dzieje to  nie bardzo rozumiem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ojciec2008 oferty możesz zakończyć w zakładce  Mój asortyment, możesz je zakończyć przed czasem, jeśli nie doszło w nich do zakupu. Ofertę "do wyczerpania przedmiotów" możesz zakończyć przed czasem, jednak obowiązuje Cię realizacja wszystkich zamówień, które zostały złożone do czasu zakończenia oferty. 
Kategorię zmienisz w dwóch przypadkach: gdy w ofercie nie pojawiły się jeszcze oferty kupna i od wystawienia upłynęło mniej niż 12 godzin lub po 12 godzinach od wystawienia, jeśli oferta nie została połączona z Katalogiem produktów Allegro.
Widzę, że udało Ci się zakończyć wszystkie oferty.
Polecam korzystanie z kursów Akademii Allegro, aby kwestie sprzedaży, obsługi ofert i zamówień były lepiej zrozumiałe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów