anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źle podpięty katalog

KrowkaJelenia
#9 Pomysłodawca#

Cześć!

Mam problem z podpięciem produktów pod produkt w katalogu. Wystawiłam boxy na Dzień Kobiet, a podpina mi z produktem, który był wystawiany na Walentynki.

Efekt jest taki, że wczoraj wystawiony przedmiot, który jest promowany i wyróżniony ma tylko jedno wejście. Jak to zmienić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KrowkaJelenia Cześć. Zgłoś błąd w tym produkcie (np. z poziomu zakładki Mój asortyment po przejściu do szczegółów produktu) i zaproponuj zmiany, które chcesz wprowadzić. 

ko_alka_0-1677160953895.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KrowkaJelenia
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź, tak też zrobimy.

Zastanawiamy się jednak jak możemy sami przypisywać wystawiane produkty do odpowiedniego katalogu - nie zgłaszając błędu?

Jaka prawidłowa powinna być nazwa, gdzie wystawiane są boxy prezentowe z okazji różnych świąt? Głównym produktem są Krówki Jeleniogórskie, a pozostałe produkty są zmienne.

Najważniejsze jest dla nas, aby wyszukiwanie było po święcie, a nie po nazwie Krówka Jeleniogórska.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@KrowkaJelenia spróbuj wyszukać produkt w katalogu za pomocą frazy i wybierz taki , który jest najbliższy Twojemu , tak zaraz dostanę po uszach od @ko_alka bo tym sposobem tylko robisz większy bałagan niż jest .... aczkolwiek większy już chyba być nie może także głowa do góry i OGIEŃ !!😁

oznacz moderatorów

KrowkaJelenia
#9 Pomysłodawca#

wielkie dzięki 🙂

Mam jeszcze kilka pytań, bo niektóre rzeczy są dla mnie niejasne pomimo poczytania o nich dość dużo artykułów.

1. Czy każdy wystawiany przedmiot musi być podpięty do katalogu?

2. Kiedy wybiera się produkt z katalogu? w czasie wystawiania aukcji?

3. Gdzie mogę wyszukać produkt w katalogu za pomocą frazy?

Dziękuję!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KrowkaJelenia 

1. Nie, nie każda oferta musi być podpięta pod katalog. Wszystko zależy od tego, w jakiej kategorii jest ona wystawiana. Pobierz aktualną listę wszystkich kategorii, w których parametr EAN jest obowiązkowy.

2. Produkt z Katalogu wybiera się podczas wystawiania oferty (w formularzu). Oferty katalogujemy nie tylko przy wystawianiu, ale także każdorazowo po edycji oferty (zatem jeśli chcesz skatalogować pojedynczą ofertę, wystarczy zwykła edycja w zakładce Mój asortyment). 

3. Podczas edycji w sekcji Produkty w ofercie kliknij w link [Wybierz produkt z Katalogu]. Przeniesiemy cię do wyszukiwarki, dzięki której znajdziesz produkt odpowiadający przedmiotowi z Twojej oferty. Gdy znajdziesz propozycję, która posiada takie same parametry co Twój przedmiot, dodaj ją do swojej oferty, a następnie zapisz swoje zmiany.

W formularzu wystawiania system również wyszukuje produkt w Katalogu, który najbardziej odpowiada parametrom z oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów