anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

100% połączonych ofert z produktami - motoryzacja

mikeza
#20 Guru#

Od marca 2023 roku w motoryzacji ma być 100% ofert połączonych z produktami. Czy allegro chociaż przez moment zastanowiło się nad tym pomysłem ?

Własnie wystawiam sobie aukcje, do sprzedazy mam zapachowe zawieszki do auta, wymagany jest kod EAN, więc podaję wszystkie parametry. Niestety nie łączy z produktem, bo ktoś już wystawił taką ofertę w kategorii supermarket - chemia gospodarcza - utrzymanie czystości. W sumie zawieszka do auta może być również w tej kategorii, chociaż moim zdaniem powinna być opcja w dziale chemia samochodowa - zawieszki zapachowe. Niestety produktyzacja jest tak ułomna, że nie da się wystawić tego produktu już w innej kategorii. I co teraz, mam zgłaszać błąd ? to jest bez sensu, bo taka zawieszka może być w sumie wystawiona w kilku kategoriach, więc trudno uznać to za błąd. Co z tym problemem zrobi allegro, bo od przyszłego roku nie będę mógł wystawić takiej oferty bez połączenia z katalogiem produktów. Zapewne wielu innych również.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

k_owczarek1
Ekspert Allegro

W tym artykule znajdziesz listę kategorii, gdzie EAN jest wymagany do wystawienia. Generalnie w częściach samochodowych opieramy się bardziej na numerze katalogowym części. 

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Hej. W wybranych kategoriach Motoryzacji mamy mechanizm produktów tymczasowych, który pomaga katalogować oferty w stanie używanym bez kompletu parametrów, na które patrzymy porównując ofertę z produktem. Możliwe, że działa w kategoriach, w których wystawiasz.

oznacz moderatorów