anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

64 pozycje wycięte z katalogu produktów

PMTW
#9 Pomysłodawca#

Przyznam, że jestem wściekły, a sprzedając na Allegro od ponad 12 lat różne niewiarygodnie głupie rzeczy widziałem.


Przed chwilą zauważyłem, że z katalogu Allegro wycięto 64 pozycje jakie sam tam umieściłem aby potem wprowadzić do oferty dużą liczbę komiksów jakich nikt inny nie oferował.

Przykładowa pozycja - https://allegro.pl/oferta/warhammer-monthly-nr-4-12219699326

Wprowadzając pozycje podałem numery ISBN każdego z produktów i inne niezbędne dane. WSZYSTKO było zgodnie z regułami.


Przypominam, że zrobiłem ponad 64 razy.

Jak zauważyłem kilka pozycji z tej samej serii nadal widnieje w katalogu, więc nie widać reguły jaką zastosowano.

Nie widzę żadnej - oprócz tych które sam wprowadziłem - pozycji o tej samej nazwie lub tych samych kodach ISBN.

Jakie mam gwarancje, że jak wprowadzę je ponownie, co zajmie kolejne 2-3 godziny za jakie NIKT mi nie zapłaci to znowu któregoś dnia nie "znudzą się" i ktoś/coś ich zwyczajnie nie usunie?

PMTW





oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PMTW Podaj jeszcze proszę przykładowy numer ISBN produktu, którego w tej chwili nie widzisz w katalogu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów