anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne wyświetlanie wielowariantowości

coocky_
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie,

Od jakiegoś czasu jest problem z łączeniem ofert  wielowariantowych.
W zakładce "wielowariantowość" wszystko wyświetla się poprawnie, natomiast po przejściu na dowolną aukcję rozpoczyna się cyrk... Od miesiąca czasu nie mogę uzyskać konkretnej odpowiedzi na moje zgłoszenia mailowe... Wiem już, że rzekomo na łącznie wielowariantowości tych samych produktów, ale w innych kolorach decydują miniatury z katalogu. Zmieniłam miniatury produktów w katalogu, zgodnie z Państwa instrukcją ale warianty kolorystyczne nadal nie zostały połączone.

Zmiany wprowadziłam we wszystkich rozmiarach szelek czarno-różowych i czerwonych (miniatura tej samej rozdzielczości, ten sam krój szelek pokazany z tej samej perspektywy, inny wariant kolorystyczny). Mimo to nadal wariantowość nie działa - dlaczego?
Nr aukcji z jednym z rozmiarów 12831790282 oraz 12832433636
 
Co mam więcej zrobić? Od miesiąca nie mogę uzyskać od Państwa odpowiedzi...

Cyrk...
 
Proszę o dokładną instrukcję, co zrobić, żeby poprawnie wyświetlała się wielowariantowość moich produktów o tym samym przeznaczeniu, rodzaju, marce itp ale w innym kolorze/wzorze....
 
Pozdrawiam 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@coocky_ rozumiem na czym polega problem, dowiaduję się czy mamy możliwość dodanie wariantu na podstawie koloru, dam znać gdy tylko otrzymam odpowiedź. 
Rozumiem, że to frustrujące, ale muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

coocky_
#8 Zapaleniec#

Czy już coś wiadomo??? Czy po 2 miesiącach mogę w końcu otrzymać odnośnik do regulaminu jak mają wyglądać miniaturki w katalogu produktu, by wielowariantowość kolorów działała poprawnie? Bo mailowo jestem tylko proszona o cierpliwość i tak już drugi miesiąc. Brak konkretnej odpowiedzi, a aukcje totalnie rozwalone. Kupującym muszę linki do aukcji wysyłać mailowo, bo nic nie można znaleźć....

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@coocky_ nie ma czegoś takiego, jeżeli wierzysz, że tam ktokolwiek ogarnia jak działa katalog to jesteś mega optymistą 😉 

oznacz moderatorów

coocky_
#8 Zapaleniec#

Wiem, że nikt tego nie ogarnia, bo to widać po odpowiedziach które dostaje...

Ale może coś z tym zrobią, jak będą otrzymywać zgłoszenia.

Tak samo było kiedyś z tabelami rozmiarów i po jakimś czasie jakoś dało się wprowadzić zmiany... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@coocky_ przykro mi, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi, gdy tylko tak się stanie, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

coocky_
#8 Zapaleniec#

Nadal nic nie wiadomo? Te same produkty w innych wariantach kolorystycznych, a wielowariantowość nadal nie działa.... Przecież musi być jakiś powód!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@coocky_ bardzo mi przykro, ale otrzymałam odpowiedź, że nie będzie to możliwe. W tej chwili produkty są wariantowane przez miniaturę i nie ma możliwości wprowadzenie wariantowania po kolorze. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów