anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy tworzone przez weryfikatorów Allegro w katalogu produktów.

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

W tym temacie będę wstawiał wszystkie prawidłowe zgłoszenia zmian w katalogu, które są odrzucane przez niewiedzę osób weryfikujących zmiany w katalogu. Screenshot 2022-08-18 at 20-23-05 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.pngScreenshot 2022-08-18 at 20-23-51 Resident Evil Degeneracja Film 2008.png

Rozmawiałem z konsultantem telefonicznie i przy filmach. Jeżeli oczywiście taki film ma polski tytuł, to w katalogu właśnie ten tytuł powinien się znajdować. Bo Allegro jako polska platforma sprzedażowa, ma najwięcej polskich użytkowników. Co jest oczywiście zrozumiałe. I po polskim tytule wyszukuje się płyty z filmami. Ale weryfikujący uznał że skoro na pudełku jest tytuł angielski to pewnie tak też brzmi on po polsku.

 

Oskara to ten geniusz nie dostanie, ale mam nadzieje że dojdzie to do kierownictwa działu katalogowania. A Ci przejrzą na oczy jakich ludzi zatrudniają, i odpowiednio wynagrodzą brakiem premii.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cysiu1981 Czy posiadasz numer tego zgłoszenia? Abym mogła je zweryfikować i wyjaśnić z naszymi konsultatami potrzebuję więcej szczegółów, żebym mogła je namierzyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

W liście moje zgłoszenia zmian w produktach, nie ma żadnych numerów.

Gdzie to można sprawdzić?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cysiu1981 Rozumiem, a posiadasz EANy dla tych produktów, w których zgłosiłeś te błędy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

Dziewczyna z komputera 5050582941135

Resident Evil 5050629577761

MASH 8595165379525

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cysiu1981 Dziękuję, skonsultuję to z zespołem, który weryfikuje zgłoszenia błędów w produktach i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy dostanę wyjaśnienie w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Skąd taka kolejność w promowanych, po wybraniu Cena od najniższej ?

styr 1.jpg

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

Kolejna zła weryfikacja.Screenshot 2022-08-18 at 20-45-37 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.pngScreenshot 2022-08-18 at 20-46-02 MASH Film 1970.png

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

A najlepsze jest przy filmie Dziewczyna z komputera 😂

Screenshot 2022-08-18 at 20-58-48 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.pngZgłaszam parametry do katalogu, tytułu nie ruszam bo taki jak być powinien.

Wszystko pięknie zaakceptowane.

Po czym jakiś geniusz zgłasza zmianę tytułu na Lisa bo na okładce tak jest.

Dodam że jest to imię bohaterki filmu, i w niemieckim wydaniu widnieje te imię w tytule.

No i oczywiście weryfikator przyjmuje zgłoszenie.

Screenshot 2022-08-18 at 20-59-21 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

A moja poprawka zostaje odrzucona.

Kończy się na kolejnym zgłoszeniu, też odrzuconym.

Co tam że w każdym serwisie filmowym film ten widnieje pod tytułem Dziewczyna z komputera.

Przecież znawca Allegro wie lepiej.

Screenshot 2022-08-18 at 21-08-03 Dziewczyna z komputera Film 1985.png

Po kolejnych odrzuconych zgłoszeniach postanowiłem zamówić rozmowę z Allegro.

Porozmawiałem, Pani konsultantka wysłała zgłoszenie do poprawy.

I co zrobił weryfikator?

A no poprawił tytuł z Lisa na LISA 😂

Screenshot 2022-08-18 at 20-59-47 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

Także jak by ktoś sobie pomyślał że za 2-3 lata, no może góra 5.

Ten katalog produktów będzie funkcjonował należycie.

To jest w wielkim błędzie.

Na pewno nie z tą ekipą weryfikującą, i botami które sprawdzają połowę zgłoszeń.

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

Dodam jeszcze że po kilku ostatnich rozmowach z konsultantami Allegro.

Jestem w stanie stwierdzić że mają większą wiedzę na temat produktów w katalogu i ich prawidłowych parametrów, niż osoby weryfikujące zgłoszenia.

Także chyba trzeba zmienić stanowiska konsultantom i dać im podwyżki 😃

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

EAN 9788360004425

Odrzucony tytuł Nieustraszeni pogromcy wampirów, bo według weryfikującego poprawnie tytuł brzmi Nieustraszeni pogromcy wampirów DVD.

Screenshot 2022-08-19 at 10-30-13 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

Według mistrza weryfikacji nie jest to wydanie z gazety 😂

Screenshot 2022-08-19 at 10-34-02 NIEUSTRASZENI POGROMCY WAMPIRÓW (DVD) napisy PL.png

A z tyłu na pudełku takie coś.

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

Następne

Screenshot 2022-08-19 at 10-59-19 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.pngScreenshot 2022-08-19 at 11-00-43 Brudny szmal - Amaray - Blu-ray Disc - Filmoskop.png

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cysiu1981 Tytuły, które zgłosiłeś nam tutaj wczoraj, są już poprawione, natomiast w sprawie tych dwóch z dziś, będę jeszcze działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ 

Proszę mi teraz wytłumaczyć, jak ma być poprawny ten katalog skoro poprawiacie w końcu tytuł na prawidłowy. A jakiś @#**# zmienia kolejny raz na tytuł angielski. A Wy kolejny raz to akceptujecie. Co to jakaś zabawa w kotka i myszkę, każdy będzie sobie ustawiał jak mu się podoba. Ogarnijcie to w końcu. Jeżeli są już wszystkie dane prawidłowo wpisane to nie powinno być możliwości kolejnej ingerencji w parametry.

Przecież to jest całkowity bezsens tracić na ten syf tyle czasu. Albo z tego zrezygnujcie jeżeli nie potraficie nad tym zapanować, albo zatrudnijcie do tego w końcu jakichś kumatych ludzi.

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

Screenshot 2022-08-22 at 00-20-39 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cysiu1981 W przypadku filmu The Drop nie dokonaliśmy jeszcze zmiany na polski. Przekazałam to już do poprawy, ale w tej chwili ta pozycja czeka jeszcze w kolejce, więc nie doszło do zmiany tytułu z polskiego na angielski i ponownie z angielskiego na polski. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@cysiu1981 "Odrzucony tytuł Nieustraszeni pogromcy wampirów, bo według weryfikującego poprawnie tytuł brzmi Nieustraszeni pogromcy wampirów DVD."

Akurat tutaj patrz na opis odrzucenia zgłoszenia - produkt został odrzucony tj. usunięty. Do nieistniejącego produktu przecież zmian nie zaakceptują.

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

@Client:94057046 Został usunięty po czasie, zanim dodawałem zmiany. A to już jest inny temat w ogóle z tymi filmami z gazet. Poruszałem to już przez zgłoszenie telefoniczne, jak to rozwiązać żeby nie było takiego grochu z kapustą. Ale tu niestety wszystko ciężko żeby cokolwiek zostało zrealizowane.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cysiu1981 Jeśli chodzi o film "The Drop" to w katalogu zmieniliśmy już jego nazwę na "Brudny szmal".

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów